144 Hz PUBG Mobile'de etki eder mi?

Bende zaten belirttim herhangi bir oyunda monitörün Hz değerinde FPS alamazsanız daha tam tersi daha kötü olur dedim.

Yapabileceğiniz en iyi şey 144 FPS'in üzerinde bir güncelleme gelmesini beklemek gelmezse 75 Hz almanız daha faydalı aksi taktirde gelmezse ve 144 Hz monitör kullanırsanız oyunda sanki 30-40 FPS ile oynarmış gibi hissedersiniz.

Dostum Hz ayarları değiştirilebiliyor Max 120 FPS alınabilirse monitörü 75 Hz sabitleyebilirler:)

144 Hz al ve sonra ayarını 75 Hz olarak sabitle eğer sabitlemezsen akıcı bir şekilde oynayamazsın ve oyun sanki kasar gibi hissedersin oyuna 144+ FPS ayarı gelirse monitörün Hz ayarını tekrar 144 Hz yaparsın:)

Hayır, pubg mobilede 75 Hz ye sabitlemenize gerek yok. Kasmıyor. 144 de gayet akıcı oynanıyor. Yanlış bilgi.

Hayır, PUBG Mobile'de 75 Hz'ye sabitlemenize gerek yok. Kasmıyor. 144 de gayet akıcı oynanıyor. Yanlış bilgi.

Dostum eğer monitörün Hz değeri kadar FPS almazsan kasarmış gibi olur Max 120 FPS varsa kasarmış gibi gözükür akıcı olmaz bu yüzden 75 Hz sabitleyip daha akıcı oynanır eğer 144+ FPS ayarı gelirse ayarlardan geri 144 Hz yapar lütfen doğru bilgilere yanlış damgası vurup yanlış bilgiler vermeyiniz.

Dostum eğer monitörün Hz değeri kadar FPS almazsan kasarmış gibi olur Max 120 FPS varsa kasarmış gibi gözükür akıcı olmaz bu yüzden 75 Hz sabitleyip daha akıcı oynanır eğer 144+ FPS ayarı gelirse ayarlardan geri 144 Hz yapar lütfen doğru bilgilere yanlış damgası vurup yanlış bilgiler vermeyiniz.
Dostum dediğin şey pubg mobile için geçerli değil, Kasma olmuyor ben oynuyorum. İlla sana kanıtlı video mu atayım ?
Oynayan bir sürü insanda var şimdi bu kadar adam yalan mı söylüyor ?

Kardeşim hakkaten pubg mobilede sorun olmuyor. Monitörüm geldi denedim. Sorun yok.

Merhabalar önceden 60 Hertz monitör ile oynuyordum 90 FPS'ye çekip fakat 90 FPS hissedemiyordum. Zaten en yüksek FPS 90. 144 Hertz ile biraz da olsa akıcılık hissedebilir miyim? 60'a göre. Teşekkür ederim.
@Aliersal1 Hocam konuyu hortlatmış gibi olacam ama pubg mobile emülator oyuncusuyum bende. cihazım oyun için gayet yeterli sabit 85-90 fps alıyorum monitörum 75 hz. Oyunda akıcılık sorunu yaşıyorum drop yemiyorum ama kasıyor giib gözüküyor. Siz 60dan 144 e geçmişsiniz sanırım oyunda akıcılık olarak gerçekten çok büyük bir fark oldu mu?

@Aliersal1 Hocam konuyu hortlatmış gibi olacam ama pubg mobile emülator oyuncusuyum bende. cihazım oyun için gayet yeterli sabit 85-90 fps alıyorum monitörum 75 hz. Oyunda akıcılık sorunu yaşıyorum drop yemiyorum ama kasıyor giib gözüküyor. Siz 60dan 144 e geçmişsiniz sanırım oyunda akıcılık olarak gerçekten çok büyük bir fark oldu mu?
Evet hocam fazlasıyla fark etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı