1440p monitör önerisi

@Ayberk Gürfidan

Dün o iki ürün arasında gittim, geldim. Sanıyorum burada fiyatı arttıran şey, kullanıma etki eden tasarım. Sonuçta GL850-B alınca standart bir monitör duruşuna sahip oluyorsunuz. GL880-B ise farklı duruşları da sağlayabilen bir yapıda. Onu da fiyata yansıtmışlar. Bunun haricinde özellikler olarak bir fark yok.

@Ayberk Gürfidan

Dün o iki ürün arasında gittim, geldim. Sanıyorum burada fiyatı arttıran şey, kullanıma etki eden tasarım. Sonuçta GL850-B alınca standart bir monitör duruşuna sahip oluyorsunuz. GL880-B ise farklı duruşları da sağlayabilen bir yapıda. Onu da fiyata yansıtmışlar. Bunun haricinde özellikler olarak bir fark yok.
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Bu modeli alacağım.

Ne demek. Hatta inceleme konusu da açın. Faydalı olur bu tarz üst seviye ürün arayanlar için.
Bir süre kullanıp avantajları ve dezavantajları konusunda inceleme açabilirim hocam. Ama 27GL650F-B bile çok kaliteli bir monitör. Bu modelin tek eksisi herhalde 1ms modu açıkken G-Sync açamıyor oluşumuzdur. (Tamamen kullandığım monitör üzerinden tahmin yapıyorum belki de açılabiliyordur.)
@Ek01000 Hocam sizde Dell S2721DGF varmış sizce nasıl bir monitör? LG 27GL850-B ile benzer özelliklerde fakat Dell sanırım istediğim özellikleri sunan bir monitör. Bu arada hala satıyor musunuz acaba? İkinci El bölümüne mesaj atamadığım için buradan soruyorum kusura bakmayın.

Ne demek. Hatta inceleme konusu da açın. Faydalı olur bu tarz üst seviye ürün arayanlar için.
Hocam LG 27GL850-B modelini sipariş verdim. Hepsiburada sitesinde 800 TL'lik kuponum vardı bu şekilde daha uyguna geldi. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
@Uchiha Shisui Hocam monitör geldi fakat sıkıntılı geldi. :/ Görüntüyü alt tarafa kooyacağım. Sizce bu ürünün iadesini ya da değişimini kabul ederler mi? BU arada fotoğrafta biraz abartı duruyor ama loş ortamda sağ üst tarafta renkler turunculaşıyor, çok rahatsız edici. :/
a457a8ab-5b43-4046-9cf6-bb074d95f575.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı