144Hz 1080p monitör önerisi

Xesstiano

Kilopat
Dostlar selam. Aşağıda vereceğim sistemime uygun, 144Hz ve 1080p bir monitör önerinizi bekliyorum. Fiyat performans ürünü olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler, iyi bayramlar. Hoparlörlü de olması iyi olur fakat çok da zorunlu değil.
sistem:
i5-8500
MSI GeForce GTX 1050 Ti.
16 GB 2x8 DDR4 2666 MHz RAM

Son düzenleme:
Fiyat performanstan kastınız nedir? Bütçe belirtin.
2.500 TL'yi geçmese iyi olur. Gerekli şartlarda biraz zorlayabilirim.
Uzun bir süre bu monitörü önereceğiz gibi.
165 Hz ve 1500 TL bandında olması biraz kıllandırmadı değil beni. Güvenebilir miyim?

2.500 TL'yi geçmese iyi olur. Gerekli şartlarda biraz zorlayabilirim.

165 Hz ve 1500 TL bandında olması biraz kıllandırmadı değil beni. Güvenebilir miyim?
Kesinlikle. Çıktığından beri en çok önerdiğimiz monitör. Eğer istemezseniz aşağıdakini alabilirsiniz. Eskiden bu revaçtaydı. Hatta ben de almıştım.

Kesinlikle. Çıktığından beri en çok önerdiğimiz monitör. Eğer istemezseniz aşağıdakini alabilirsiniz. Eskiden bu revaçtaydı. Hatta ben de almıştım.
4ms olması birazcık beni uzaklaştırdı Dell marka monitörden. Bu monitör de güzele benziyor fakat yine bana fazla ucuz geldi sanırım alışık olmadığımdan :D Hoparlörlü bir öneriniz var mıdır?

4ms olması birazcık beni uzaklaştırdı Dell marka monitörden. Bu monitör de güzele benziyor fakat yine bana fazla ucuz geldi sanırım alışık olmadığımdan :D Monitörlü bir öneriniz var mıdır?
4ms olması çok bir şey kaybettirmez size. Sanırım daha yüksek bütçeli bir şey istiyorsunuz. Aşağıdakini önereyim. Bu monitörün üstündeki monitörler hakkında pek bir fikrim yok. Genelde 1000-2000 TL arası monitörleri biliyorum.

4ms olması çok bir şey kaybettirmez size. Sanırım daha yüksek bütçeli bir şey istiyorsunuz. Aşağıdakini önereyim. Bu monitörün üstündeki monitörler hakkında pek bir fikrim yok. Genelde 1000-2000 TL arası monitörleri biliyorum.
Çok da yukarı çıkmak istemiyorum tabi ki. Güzel özellikleri rakiplerine göre düşük fiyata bulunca biraz garipsedim sadece :D

Çok da yukarı çıkmak istemiyorum tabi ki. Güzel özellikleri rakiplerine göre düşük fiyata bulunca biraz garipsedim sadece :D
Normaldir o şaşkınlık. 😀 Size sunabileceğim üç seçenek var gördüğünüz gibi. Size tavsiyem Dell monitörü almanız olacaktır. 1050 Ti, 2K bir monitörü besleyemez. 1080P seçeneklere bakınca da Dell, Asus'tan üstün durumda.

Bende var kullanıyorum. Alalı 2 ay falan oldu acayip memnunum. 144Hz 1ms 8-Bit IPS panel. FreeSync'i de var. 27 inç modeliyle arasında 300 tl oynuyor. Çok meraklısıysan hoparlörü falan da var. Al kullan. Ölü piksel falan çıkarsa AOC'un ölü piksel garantisi var direkt gönderirsin değiştirirler. Fiyatına göre rakipsiz bile diyebilirim.

Geri
Yukarı