144Hz 1080p monitör önerisi

Normaldir o şaşkınlık. 😀 size sunabileceğim üç seçenek var gördüğünüz gibi. Size tavsiyem Dell monitörü almanız olacaktır. 1050 Ti, 2K bir monitörü besleyemez. 1080p seçeneklere bakınca da Dell, ASUS'tan üstün durumda.

Merhaba bende bir tane monitör göndericem bu konularda çok iyi değilim sadece kuzenim kullanıyor ondan biliyorum baya memnun.

Merhaba bende bir tane monitör göndericem bu konularda çok iyi değilim sadece kuzenim kullanıyor ondan biliyorum baya menmun.
Fena değil ama daha iyi alternatifleri var. Bu yüzden bu alternatifleri önermek daha mantıklı.

Hemen bir ekleme yapayım: Her ne kadar oyun oynayan bir insan olsam da asıl alma sebebim renklerinin de çok güzel olmasıydı. 8-Bit IPS paneli bu sebepten tercih etmiştim, benim için 144Hz olmasından daha önemliydi. O da işin tuzu biberi oldu. Eğer 144 Hz'nin yanında renkler de canlı olsun diyorsan bu monitörü al derim.

Hemen bir ekleme yapayım: Her ne kadar oyun oynayan bir insan olsam da asıl alma sebebim renklerinin de çok güzel olmasıydı. 8-Bit IPS paneli bu sebepten tercih etmiştim, benim için 144Hz olmasından daha önemliydi. O da işin tuzu biberi oldu. Eğer 144 Hz'nin yanında renkler de canlı olsun diyorsan bu monitörü al derim.
Aklımda yukarıda atılan Asus vardı ama attığınız AOC daha iyi sanırım. Ölü piksel garantisi olması da ayrıca cezbetti beni.

Aklımda yukarıda atılan Asus vardı ama attığınız AOC daha iyi sanırım. Ölü piksel garantisi olması da ayrıca cezbetti beni.
Bütçenizi çıkarabilirsiniz AOC daha iyi tabii ki. Fazladan vereceğiniz paraya üzülmezsiniz.
Bir de İtopya'ya çok güvenmiyorum kargolama konusunda. Bir problem çıkar mı?
Uzun sürüyor. Müşteri desteği konusunda da şikayetler var. Ama kargo elinize ulaşıyor.

Bütçenizi çıkarabilirsiniz AOC daha iyi tabii ki. Fazladan vereceğiniz paraya üzülmezsiniz.

Uzun sürüyor. Müşteri desteği konusunda da şikayetler var. Ama kargo elinize ulaşıyor.
Kötü elime ulaşmasından korkuyorum ve geri iade etmesi de ayrı bi zorluk diye biliyorum İtopya için. Başka bir sitede linki var mıdır bildiğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı