144Hz 1ms 4K monitör önerisi

Bütçe
13000

kazımseksen5

Hectopat
Merhaba. 4K 144 Hz 1ms monitör almayı düşünüyorum aşağıda linkini attığım 2 monitör arasında kaldım. Çok ufak farklar varmış gibi geliyor bir türlü karar veremedim. Sizce hangisi daha iyi, hangisini almalıyım? 13.000TL'yi geçmemek kaydıyla başka bir öneriniz varsa ona da açığım. Curved olmazsa sevinirim, yanıt verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. 4K 144 Hz 1ms monitör almayı düşünüyorum aşağıda linkini attığım 2 monitör arasında kaldım. Çok ufak farklar varmış gibi geliyor bir türlü karar veremedim. Sizce hangisi daha iyi, hangisini almalıyım? 13.000TL'yi geçmemek kaydıyla başka bir öneriniz varsa ona da açığım. Curved olmazsa sevinirim, yanıt verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Samsung olana sahibim memnunum tavsiye ederim. Sanırım lg olanda fan vardı öyle hatırlıyorum onu almama sebeplerimden biriydi.

G7 alabilirsiniz. VA panel olmasına rağmen ghosting, black smearing gibi problemleri olmuyor genelde. VA panel konstrast oranı IPS'ten yüksek olmasına rağmen sorunlu bir panel olduğu için tercih edilmiyor. IPS panel yerine "sorunsuz" bir VA panel tercih edilebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G7 alabilecek paranız varsa IPS panelli monitörün tek artısı bakış açısına göre görüntü bozulmaması olacaktır...

Son düzenleme:
G7 alabilirsiniz. VA panel olmasına rağmen ghosting, black smearing gibi problemleri olmuyor genelde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Curved istemiyor ve 4k 144hz istemiş sizin önerdiğiniz 2k 240 değil mi ?

LG GN950 şu anda en makul ve mantıklı olan

Geri
Yukarı