144Hz 1ms IPS monitör önerisi

Jacquez

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir monitör alacağım fakat bir türlü karar veremiyorum. Aklımda 5 ürün var fakat 2 tanesi stoklarda yok. Acaba 1400-1900 arası fiyatlarda bir monitör önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir monitör alacağım fakat bir türlü karar veremiyorum. Aklımda 5 ürün var fakat 2 tanesi stoklarda yok. Acaba 1400-1900 arası fiyatlarda bir monitör önerir misiniz?

AOC 24G2U Öneririm gayet güzel bir monitör bende yakın zamanda siparişini vereceğim.

Bunun hakkında ne düşünüyosunuz. Hakkında hiç yorum yok ve çok az inceleme videosu var fakat özelliklerine göre fiyatı çok makul geldi ayrıca içinden displat port kablosuda çıkıyor.

Hocam Acer için açıklamada 144 Hz yazıyor. Bence en iyi tercih ViewSonic olur.

ASUS VG24VQ'yu internet kafede denemiştim gözle görünür ghosting vardı. Diğerleri arasından da önerim şu şekilde:

AOC 24G2U > ViewSonic XG2405 > ASUS VP249QGR > Acer XV240Y.

Bu fiyat aralığında listedeki monitörlerden XG2405'i tavsiye ederim. Panel kalitesi ve tasarım olarak çok iyi bir modeldir. Kesinlikle üzmez.

Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI

Yeni konular

Geri
Yukarı