144Hz 1ms monitör tavsiyesi

• Konuyu başlatan eRUN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 896

eRUN

Femtopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım monitör 4 senelik. Yeni bir PC dizdim, ekran kartım NVIDIA GTX 1050 Ti. Monitörümde HDMI giriş yeri olmadığından HDMI to VGA kullanıyorum ama aşırı derecede ekranda karıncalanmaya benzer bir şeyler var ve yeni monitör almaya karar verdim, artık beni sinir etmeye başladı. Monitörler hakkında pek fazla bir bilgim yok, tavsiye yaparsanız sevinirim.

Şu an kullandığım monitör 4 senelik. Yeni bir PC dizdim, ekran kartım NVIDIA GTX 1050 Ti. Monitörümde HDMI giriş yeri olmadığından HDMI to VGA kullanıyorum ama aşırı derecede ekranda karıncalanmaya benzer bir şeyler var ve yeni monitör almaya karar verdim, artık beni sinir etmeye başladı. Monitörler hakkında pek fazla bir bilgim yok, tavsiye yaparsanız sevinirim.

Bütçüne ne kadar ve 1050 Ti'ı iade edip RX 570 alınabilir çok daha iyi olur.

Rekabetçi oyun mu oynursun? Rekabetçi oyun oynamıyorsan GTX 1050 Ti'a asla 144Hz monitör alınmaz. Bu arada sistemi sıfır dizdiysen GTX 1050 Ti kötü bir tercih olmuş.

Evet, rekabetci oyun. CS:GO, PUBG tarzı sürekli. Sistemi sıfır dizdim de 1 sene oluyor.

Arkadaş benim yaptığım hatayı yapmış, üzücü.

Artık geçti ama memnunum yine de :D.

2K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak sistemin nedir? 144Hz monitör bu sisteme pek mantıklı bir seçim olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer monitörü aldıktan sonra para biriktirip ekran kartı alacaksan attığım monitörü al. Ama 2-3 sene daha kart vs. alamam diyorsan 1050Ti elden çıkar üstüne 100-200 TL koyup RX 580'e geç. Sonra da attığım monitörü al. Satacaksan piyasası 800-900 civarı.

Geri
Yukarı