144Hz 1ms monitör Tavsiyesi

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Oyun için hala daha kullandığım VN247H monitörümü değiştirmek istiyorum. 144Hz 1ms bir monitör arayışına girdim. Kendim MSI Optix G241 ve ViewSonic XG2405 modellerini buldum ancak ViewSonic Vatan Bilgisayar'da Ankara'da bulunmuyor. Vatan Bilgisayar Ankara'da olan bir monitör gerekecek çünkü ölü piksel testini gözlerinin önünde yapıp anında değiştiriyorlardı en son. ViewSonic VP serisi gibi 0 ölü piksel garantisi veren 144Hz 1ms bir monitör de bulamadığım için mecburi olarak Vatan Bilgisayar Ankara'da bulabileceğim bir model olmalı. Şimdiden teşekkür ederim.

Geçenlerde bir arkadaşım AOC 24G2U aldı.
İsterseniz bir bakabilirsiniz. Vakti zamanında Söğütözü Vatan’dan ViewSonic XG-2401 almıştım, sorunsuz kullanmaktayım.

Geçenlerde bir arkadaşım AOC 24G2U aldı.
İsterseniz bir bakabilirsiniz. Vakti zamanında Söğütözü Vatan’dan ViewSonic XG-2401 almıştım, sorunsuz kullanmaktayım.
Teşekkürler fakat Vatan Bilgisayar satmıyor. Ölü piksel derdiyle 4-5 ay boyunca THH ile uğraşmak istemiyorum.
Ayrıca bir not olarak: Amazon Türkiye'nin kendi sattığı ve tavsiye edebileceğiniz bir monitör de olur. Maksimum bütçem: 2000-2200TL

Son düzenleme:
Başka mağazadan isteyebilirsin hocam, getirirler. Paneli IPS olduğu için XG2405 tavsiye ederim.

Hocam büyük ihtimalle getirirlerse 1 adet getirecekler ve değişim için bekletecekler, gerçi denemeye değebilir.
AOC 27G2U/BK alındı. Kapatılabilir konu. Teşekkürler.
Güncelleme: Ürün iade edildi, parlak pikseller oluştu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı