144Hz 24 veya 27" oyun ve film için monitör önerisi

ktlcn

Femtopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim özelliklerde sorun çıkarmayacak garantisi-servisi iyi bir monitör arıyorum. Online oyun pek oynamam hikaye modunda takılırım ve film-dizi izlerim. 2000 lirayı çok geçmemeye çalışıyorum ama indirimde güzel bir fırsat olursa 2200 liraları zorlayabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu iyi gibi geldi fiyatına göre ne dersiniz?

Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim özelliklerde sorun çıkarmayacak garantisi-servisi iyi bir monitör arıyorum. Online oyun pek oynamam hikaye modunda takılırım ve film-dizi izlerim. 2000 lirayı çok geçmemeye çalışıyorum ama indirimde güzel bir fırsat olursa 2200 liraları zorlayabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Monitör hakkında pek bilgim yok ama 1080p için 27" önerilmiyor.

Eğer 27" alacaksanız mutlaka 2K olsun. 32" 2K monitörümde ölü piksel çıkınca iade ettim, 27" 1080P monitör aldım ama hadi oyun oynarken neyse diyorum ama dizi/film izlerken tiksindirici oluyor tırtıklı kenarlar. İade ettiğim monitör ViewSonic VX3258 2K modeliydi, yeni aldığım monitör ASUS VG27VK modeli. ASUS modelini de tavsiye etmiyorum ayrıca. Bulutlanma var aşırı, sanırım parlaklığın fazla olmasından.

Benim görüşüm kavisli ayarlanabilir ekran almak onun içinde MS biraz arttırman gerekiyor zaten oyun oynamayacağına göre pek bir işin olmaz kısaca büyük bir monitör kavisli ayarlanabilir ve 144Hz veya daha fazla Hz'si tercihimdir.

Arkadaşlar öneriler için çok teşekkür ederim hep 27" önerilmiş büyük olması ilk etapta iyi gibi gelmişti bana ama masadayken monitörle aramda çok mesafe olmayacak o yüzden 24" alsam daha iyi sanırım. Kavisli olup olmaması hiç önemli değil benim için renkleri doygunluğu iyi olsun yeter

Şu ikisi nasıl kullanan var mı?

Bu monitörü aldım vatandan. 200 liraya da 5 yıllık garanti yaptırdım. Monitörden çok memnunum ölü pixel vs çıkmadı şansıma. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. İyice kullanıp tam çözeyim incele tarzında bir bilgilendirme yapacağım almayı düşünenler için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı