144Hz destekli HDMI kablo önerisi

OyunFatihi

Hectopat
Monitör
MSI Optix G241
Merhaba arkadaşlar, elimde MSI Optix G241 144Hz 1ms monitör var. Ekran kartı olarak da Axle 4 GB ekran kartı. Ekran kartında DP girişi yok, HDMI var. Valorant gibi rekabet bir oyunda en az gecikmeli 144 Hz kullanabileceğim adam akılllı bir HDMI kabloya ihtiyacım var. Aynı zamanda az gecikme olması lazım. En doğru kabloyu önerirseniz sevinirim. Bu arada sistemde sabit 144 FPS alabiliyorum hafif oynamalar olsa da. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının tam modeli nedir? HDMI için kilit varsa ne takarsanız takın 144 Hz vermez. Normalde yüksek hızlı kablolar yeterli. Bunu her zaman söylüyorum ama hep aynı oluyor. HDMI için kilit sebebiyle 144 Hz alınmıyor. Normalde HDMI 1.3 ve üstü 1080p için 144 Hz alabilir.

Ekran kartının tam modeli nedir? HDMI için kilit varsa ne takarsanız takın 144 Hz vermez. Normalde yüksek hızlı kablolar yeterli. Bunu her zaman söylüyorum ama hep aynı oluyor. HDMI için kilit sebebiyle 144 Hz alınmıyor. Normalde HDMI 1.3 ve üstü 1080p için 144 Hz alabilir.

Axle GeForce GTX 750Tİ 4GB 128Bit DDR5 Ekran Kartı (AX-GTX750Ti/4GD5P8CDI) - Kutusuz | Teknobiyotik benim ekran kartı bu

Hangisi daha iyi alttakini mi tercih etmeliyim
Bir de elimde şu an bu kablo var Polosmart Psm54 Premium 4k Hdmı Altın Kaplama Kablo 2 M Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL BİM'den almıştım 25 TL'ye arada fark hissederim değil mi? Şu anki kablo sanki monitörün kalitesine engel gibi.

Bazen kablodan fark olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı