Çözüldü 144Hz monitör 120Hz olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

canchad

Hectopat
Merhaba öncelikle. AOC 24G2U model monitörüm NVIDIA denetim masasında "çözünürlük değiştirme" kısmında maksimum olarak 120Hz görünüyor bunun nedeni nedir, 144'e nasıl arttırabilirim? İlgisi var mı bilmiyorum ama monitör DisplayPort ile bağlı ve ayriyetten 2. bir 60Hz monitör DVI girişi ile bağlı.

Dosya Ekleri

• 120.png
    120.png
    4,3 KB · Görüntüleme: 1.858
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Masaüstüne sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Ekran 1 (144 Hz monitör hangisiyse) için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > Monitör sekmesinden 144 Hz olarak ayarlayın.
Doğal'ı seçme, biraz aşağı gittiğinde farklı bir 1080 çözünürlük ayarı göreceksin, oradan 144'ü seç. Eğer orada da yoksa, özel çözünürlük oluştur, elle 144Hz değerini gir.

Merhaba öncelikle. AOC 24G2U model monitörüm NVIDIA denetim masasında "çözünürlük değiştirme" kısmında maksimum olarak 120Hz görünüyor bunun nedeni nedir, 144'e nasıl arttırabilirim? İlgisi var mı bilmiyorum ama monitör DisplayPort ile bağlı ve ayriyetten 2. bir 60Hz monitör DVI girişi ile bağlı.
HDMI ile bağlıyorsan ondan olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı