144Hz monitör için HDMI kablo önerisi

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Yeni bir monitör satın aldım markası LG 24GN600-B ve içerisinden DP-DP kablosu çıktı görüntü için fakat kullandığım anakart B450M S2H'da DP girişi bulunmamakta. Daha sonra araştırdım biraz ve kutudaki kılavuza baktığımda monitör ile kasa arasında görüntüyü sağlamak için ya DP-DP ya da HDMI-HDMI istiyor. DP-DP olamadığından HDMI-HDMI bir kablo alacağım. Maksimum 100TL hatta mümkünse daha aşağı fiyatlarda bir HDMI-HDMI kablosu önerilerinizi istiyorum. Monitörüm 144Hz buna göre bir yorum yaparsanız sevinirim. Sanırım 144Hz bir görüntü almam için HDMI 2.1 sürümüne ihtiyacım var. Tam bilgili olmadığımdan yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apu sistem evet o yüzden DP kısmı yok. @kerb
işimi görürmü acaba bunlardan biri?
---
Arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı, yardımlarınızı bekliyorum. Çok kafa karıştırıyor anlamdığım için.

Son düzenleme:
Anakartımda 2 adet fan girişi var birisi CPU fan diğer diğer fanlar için sanırım bu yüzden bir tane fan çoklayıcı aldım. Sanırım bu fan çoklayıcını anakartın fan girişine takıp diğerlerini üstüne takacağım ama bilmediğim konu şu. Fan çoklayıcının diğer kısmını PSU'dan gelen hangi kabloya takacağım? Yada nasıl takmalıyım, bu konuda bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.
---
Üstteki linkte bulunan S Link HDMI kablosunu aldım. LG 24GN650-B monitöre sahibim HDMI ile denesem monitöre yada laptopa bir sorun yaratırmı? Sistemi daha yeni alabildim görüntü gelecek mi diye bir denemek istiyorum. Bir sorun olur mu? HDMI-HDMI.
Bu kalın yazıdan önceki son üç satırı yeni yazdım, bakarmısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı