144Hz Monitör Önerisi

Mert Öztürk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Elemanı
Herkese iyi günler.
Uzun zamanım bilgisayar başında geçiyor. Genel olarak oyun oynuyorum ve bu yüzden 144Hz monitör almaya karar verdim. Monitör alınırken hangi özelliklere dikkat etmem gerektiğini tam olarak da bilmiyorum. Paneller konusunda biraz bilgisizim. Ayrıca 144Hz monitör alınır mı verilen o kadar paraya değer mi? Onun yerine gündelik kullanıma uygun daha farklı bir monitör tercihi mi yapılmalı? 144Hz oyun monitörü kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa bana da yardımcı olurlar. Almayı düşünüyorum fikirlerinizi ve monitör önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer AMD ekran kartın varsa XG2401 almanı tavsiye ederim. Ben de kendim almayı planlıyorum. Hatta sırf bunun için bile ekran kartını değiştireceğim. Nedeni ise Free-Synch özelliği. 144 Hz monitör üstüne bir de G-SYNCH monitör düşününce fiyat gerçekten uçuk oluyor ama XG2401 gayet uygun fiyatlı.

Ek bir bilgi vereyim: Viewsonic Facebook sayfasından XG2401'de kampanya yapacağını duyurdu 27 Ocak tarihinde.

Öncellikle yorumlarınız için teşekkürler. XG2401 modelini bende almayı düşünüyordum ve dediğiniz gibi indirime girerse bende o modeli almak isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Z0DIAC Bu rehberi izleyebilirsiniz.

Herkese iyi günler.
Uzun zamanım bilgisayar başında geçiyor. Genel olarak oyun oynuyorum ve bu yüzden 144Hz monitör almaya karar verdim. Monitör alınırken hangi özelliklere dikkat etmem gerektiğini tam olarak da bilmiyorum. Paneller konusunda biraz bilgisizim. Ayrıca 144Hz monitör alınır mı verilen o kadar paraya değer mi? Onun yerine gündelik kullanıma uygun daha farklı bir monitör tercihi mi yapılmalı? 144Hz oyun monitörü kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa bana da yardımcı olurlar. Almayı düşünüyorum fikirlerinizi ve monitör önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
Merhaba VG24VQ Asusun yeni monitörü oldukça başarılı 144 hz 1 ms kavisli çerçevesiz oldukça çok incelemeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı