144Hz monitörde 144'den fazla FPS alınabilir mi?

tbence Bir ayarlama ya ihtiyaç yok burda 144hz monitör sadece zaten 144 GPS e kadar görseldir fazlası sayıdan ibaret 240 hz olsa g sync zaten 240 sabitlemeye çalışır bu arada memnun musunuz 3080 den. Birde eğer kartımı full kullanıyım
derseniz odessey g7 gibi 2k 240 ha yada 4K 144hz birşey alabilirsiniz monitör

Bahsettiğim oyunlarda böyle bir ayar var mı pek dikkat etmedim. Siz bilgi sahibi misiniz?

En azından performans nasıl kaça kadar çıkıyor görmek istiyorum. Hepsi 143, 144 olunca ona takıldım.

V-Sync'in kapalı olduguna emin olun. General da olması lazım ayarlar kısmında "Hz" yazan bir yer olması lazım ya da FPS oradan onu unlimited yaparsanız sorun düzelir diye düşünmekteyim.

tbence Bir ayarlama ya ihtiyaç yok burda 144hz monitör sadece zaten 144 GPS e kadar görseldir fazlası sayıdan ibaret 240 hz olsa g sync zaten 240 sabitlemeye çalışır bu arada memnun musunuz 3080 den. Birde eğer kartımı full kullanıyım
derseniz odessey g7 gibi 2k 240 ha yada 4K 144hz birşey alabilirsiniz monitör
Teşekkür ettim. Yeni almamış olsam ve daha fazla bilgi sahibi olmuş olsaydım düşünürdüm.

Oyunun görüntü ayarlarında V-Sync vardır. O ayarın kapalı olduğundan emin olun. Eğer hala FPS 144'den yukarı çıkmıyorsa NVIDIA denetim masasından V-Sync'in kapalı olduğundan emin olun.

V-Sync FPS'inizi monitörünüzün yenileme hızına sabitleyip yırtılma olmasını engeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı