144Hz monitörün ekranı kırılıp tamire yollarsak ekran değişirken Hz'de değişir mi?

Aklıma takılan bir soruydu. Kısaca özetlemek gerekirse kırık bir monitörüm var, ben bunu herhangi bir tamircide tamire yolluyorum aynı telefonlardaki gibide yan sanayi ekranlar var orijinal ekranlar var ben yan sanayi ekran taktırmayı seçiyorum. Hertz'im 60'a düşer mi yoksa monitörün ekranıyla Hertz'in bir alakası yok mu?

Aklıma takılan bir soruydu. Kısaca özetlemek gerekirse kırık bir monitörüm var, ben bunu herhangi bir tamircide tamire yolluyorum aynı telefonlardaki gibide yan sanayi ekranlar var orijinal ekranlar var ben yan sanayi ekran taktırmayı seçiyorum. Hertz'im 60'a düşer mi yoksa monitörün ekranıyla Hertz'in bir alakası yok mu?
Birebir aynısını, güzelini takarlar taktıkları panelin parasını da güzel güzel takarlar. Pardon alırlar. Sizin düşündüğünüz şeyleri firmalar da düşünebiliyor.

1000 liradan az olduğunu zannetmem. Bazı durumlarda yeni monitör almak bile daha mantıklı oluyor diye biliyorum. Niye kırmak istiyorsun monitörünle sorunun nedir? 😂

Yazmış olduklarınızı yanlış anlamadıysam eğer, takılacak olan panele göre değişir. Takılacak olan paneli bizim bilme olasılığımız olmadığına göre bu konu hakkında yorum yapamayız.
Yanlış anlamışsam affınızı dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı