1450 TL'ye 144 Hz FreeSync monitör tavsiyesi

BumBeBerat

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
hepsiburada.com/hp-x24c-23-6-144hz-4ms-hdmi-dp-full-hd-curved-freesync-oyuncu-monitor-9fm22aa-p-HBV00000WAWOZ?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJİ VA panel ve fiyatı dediğiniz aralığa benzer aralıkta olduğu için bunu önerebilirim.

1660S destekler mi acaba bunu alırsam sorun yatratır mı G-SYNC olmadığı için.
hepsiburada.com/hp-x24c-23-6-144hz-4ms-hdmi-dp-full-hd-curved-freesync-oyuncu-monitor-9fm22aa-p-HBV00000WAWOZ?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJİ VA panel ve fiyatı dediğiniz aralığa benzer aralıkta olduğu için bunu önerebilirim.

Benim anlayamadığım konu şu ekran kartım 1660S ve bunlar FreeSync yani AMD destekli çalışmama gibi bir durumu olur mu çalışmayabilir mi yırtılma olur mu vs. Bir sürü sorun var aklımda sizce alsam soeun yaşar mıyım.

1660S destekler mi acaba bunu alırsam sorun yatratır mı G-SYNC olmadığı için.

Benim anlayamadığım konu şu ekran kartım 1660S ve bunlar FreeSync yani AMD destekli çalışmama gibi bir durumu olur mu çalışmayabilir mi yırtılma olur mu vs. Bir sürü sorun var aklımda sizce alsam soeun yaşar mıyım.
SYNC teknolojisi açık diye geçiyor ve genelde her ikisi de çalışıyor kısaca çalışması lazım ama bir istisnaya denk gelebilir. Yırtılma vs olmaması için 144HZ/FPS(*2/3) değerlerini tutturursanız ve SYNC'i aktif edebilirseniz problem yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı