14500 TL'ye telefon önerisi

S20 Ultra'nın işlemcisi çok kötü. P40 Pro'da Google yok. 11T Pro da güzel gibi ama yazılımdan kaybediyor. Benim tercihim S22 olurdu. Pil belki sıkıntı olabilir, siz internetten Battery Drain Test'lerine bakın derim.

Kamera ve işlemci özellikle önemli dediğin için S22.

Snap 8 Gen 1, şu an piyasadaki en iyi Android işlemcisi. S22'de de bu işlemci bulunuyor. Kamera konusunda da gayet başarılı.

Kamera ve işlemci özellikle önemli dediğin için s22.

Snap 8 gen 1, şu an piyasadaki en iyi Android işlemcisi. S22'de de bu işlemci bulunuyor. Kamera konusunda da gayet başarılı.

Peki hocam bataryası nasıldır ve S20 Ultra nasıl?
S20 Ultra'nın işlemcisi çok kötü. P40 Pro'da Google yok. 11t Pro da güzel gibi ama yazılımdan kaybediyor. Benim tercihim S22 olurdu. Pil belki sıkıntı olabilir, siz internetten battery drain Test'lerine bakın derim.

Hocam bende pil tarafında biraz şüphelerim var bir de ekran çözünürlüğü bu fiyata biraz az kalmış kısılmış gibi sanki...

Peki hocam bataryası nasıldır ve S20 Ultra nasıl?
S20 Ultra, donanım olarak kötü bir telefondur. Kaldı ki 2022 yılında 2.5 sene önce çıkmış bir telefonu almak da mantıklı değil.

Batarya testi için şunun gibi videolara bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar arasından önerim S22 batarya önemli değilse.
Bunu bulunduran bir telefon henüz satışa çıkmadığı için belirtme ihtiyacı duymadım.
Türkiye de yok evet ama diğer pazarlarda var bu yongayı kullanan cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı