15.000-17.000 TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
15000-17500

Riptideplayz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversiteye geçeceğim ve yeni bir laptop alacağım fakat ne alacağımdan çok kararsızım, araştırmalarımın sonucundan pek bir şey anlayamadım bazıları HP çok kötü diyor, Acer Nitro alınır deniliyor, Lenovo daha iyi diyen var. Bir yardımcı olmanızı istiyorum. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi Max.17.500 falan olur. Almışken kaliteli ve güzel bir laptop almak istiyorum. Bu arada oyun amaçlı alacağım.

Bu fiyata 3050 alınmaz, Acer'de Nitro sens var bence Lenovo vantageden daha işlevli bir yazilim, Lenovo'daki yazilimla klavyeyle falan oynuyorsunuz anca ama fp cihaz.

Bu fiyata 3050 alınmaz, Acer'de Nitro sens var bence Lenovo vantageden daha işlevli bir yazilim, Lenovo'daki yazilimla klavyeyle falan oynuyorsunuz anca ama fp cihaz.

Yukarıdaki 3060'lı Ideapad'i al geç ileride 8 GB RAM'de takarsın.

Yorumlarınız için teşekkürler fakat şöyle bir laptop buldum bir yorumlar mısınız?

Bunun 4 adet USB port u olduğu için bunu almayı düşünüyorum fakat farkları tam olarak ne anlayamadım.

Eğer alttaki Dual channel ise onu alırım, çünkü Dual channel performansı bayağı bir arttırıyor diye biliyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler fakat şöyle bir laptop buldum bir yorumlar mısınız?

Bunun 4 adet USB port u olduğu için bunu almayı düşünüyorum fakat farkları tam olarak ne anlayamadım.

Eğer alttaki Dual channel ise onu alırım, çünkü Dual channel performansı bayağı bir arttırıyor diye biliyorum.
Tuf’lar pek iyi değil hocam almanızı önermem.

3060 Ideapad Gaming 3 bu sıralar 16 bin liralara düşebiliyor, indirim bekleyebilirsiniz. 3050 veya 3050 ti sakın almayın bu bütçede. Hemen almak istiyorum derseniz 18 bin liraya alabilirsiniz ancak bu durumda RAM eklemesi de yapmanız gerekir.

Ekleme: Trendyol'da 16500'e var, alıp 8GB RAM eklemesi yapabilirsiniz. Üstelik orijinal Win11 de yüklü içinde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı