15.000-20.000 TL 2. El Araç Tavsiyesi

howdy

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba,

Ekseriyetle iş yerime gidip gelirken kullanacağım (gidiş-geliş günlük 60 km), az yakan (tüplü bulmayı düşünüyorum) ve kasa görüntüsü çok eski olmayan bir araç arıyorum. İlk aracım olacak, çok bilgili değilim. Bütçem yüksek değil yani ilerde çok masraf yapmayacak araç da olmalı. Aşağıda kafama yatan bir kaç araç yazdım. Bunlardan önereceğiniz/önermeyeceğiniz ve bunlar dışında önerebileceğiniz araçlar varsa ve bilgi verirseniz çok memnun olurum.

1- Fiat Albea (Bu fiyat aralığında KM'si düşük pek buldum sayılmaz)
2- Fiat Marea (Kasası heybetli, az yaktığını duydum. Kullananları memnun gibi)
3- Fiat Palio / Brava (Bunlar da az yakıyor diye biliyorum ve kasaları hoş duruyor)
4- Ford Ka (12.000'e bile çok temizleri var ama çok küçük araç)
5- Renault Clio (2002-2003 modeller bu fiyata var ama ya temiz değil ya da +200.000 KM)

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Fiat marea ve Brava serisi tavsiye ederim. Ailemizin kullandığı arabalar. Temiz bulabilirsen kaçırma al derim. Memenun kalacağın bir araç. Station Wagon kasaları favorim açıkcası marea modelinin :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı