15.000 - 20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
17000

Qlcylmz

Decapat
Daha fazla  
Oyun için kullanabileceğim laptop arıyorum. Bütçem 17 bin TL ancak 20 bin TL'ye kadar zorlayabilirim. Monster Abra serisinden almayı düşünüyorum ancak forumda gördüklerimden dolayı kararsız kaldım. Daha öncesinde Xiaomi hakkında da bayağı kötülemişlerdi ancak 1.5 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım yani onun hesap boş bir linç olup olmadığını kestiremiyorum.

Oyun için kullanabileceğim laptop arıyorum. Bütçem 17 bin TL ancak 20 bin TL'ye kadar zorlayabilirim. Monster Abra serisinden almayı düşünüyorum ancak forumda gördüklerimden dolayı kararsız kaldım. Daha öncesinde Xiaomi hakkında da bayağı kötülemişlerdi ancak 1.5 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım yani onun hesap boş bir linç olup olmadığını kestiremiyorum.
Güzel sıkıntısız modeller buyrun:

Hocam pek anlamasam da temelde aynı gibi bilgisayarlar. RTX3050 8/16 GB RAM ve benzeri şeyler. Ben oyun için kullanmayı planlıyorum ısınma gibi temel şeyleri açıklayarak önerirseniz çok yardımcı olursunuz @EMİR37 @kscviewer @Tyrus @bruhmomento33

Hocam ben bakımını yapıyorum her 5 ayda bir defa olarak Monster Abra 15.6 bilgisayarıma. Cillop gibi çalışıyor. Max 70 derece ekran kartı. Her laptop için bu geçerli bakımını yapmazsan ısınır. Monster alabilirsin o yüzden bakımını rahat yaparsın ve dayanıklı. Ben 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok

Hocam demek istediğim mesela X bilgisayarın kasası Z bilgisayarından daha iyi oyunlarda daha etkili olur gibi.
Monster ve Casper'ın kasası diğer bilgisayarlara göre daha çok ısınıyor arkadaşım'ın monster laptop'taki ekran kartı 97 dereceyi görmüşlüğü var oyun oynarken gerçekten acayip ısınıyordu bir teknik servise yolladı ama düzeldi mi emin değilim. Monster ve casper biraz riskli kiminde kasa sıkıntı çıkarmıyorken kiminde çıkarıyor daha güvenli kasalı bilgisayarlara bakmanız önerim. Zaten Daha düşük donanım sattıkları da oluyor 16 GB Ram yerine 8 GB ram ile bilgisayarlarıno vermeleri gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı