15.000 - 20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
17000
Hocam pek anlamasam da temelde aynı gibi bilgisayarlar. RTX3050 8/16 GB RAM ve benzeri şeyler. Ben oyun için kullanmayı planlıyorum ısınma gibi temel şeyleri açıklayarak önerirseniz çok yardımcı olursunuz @EMİR37 @kscviewer @Tyrus @bruhmomento33

Hocam 8 GB RAM asla yeterli olmuyor haberin olsun, 8 GB RAM'li laptop alırsan kesinlikle en kısa zamanda 8 GB RAM daha taktırmalısın. HP Pavilion serisi kötü bir seri forumda araştırabilirsin, alacaksan HP Victus @emir37 attığı 16 GB RAM'li modeli veyahut Acer Nitro benim attığım modeli al geç.

Bütçeni biraz daha arttırıp uzun ömürlü istiyorsan 3060 ekran kartlı laptop almanı öneririm. 3050 serisi bir yerden sonra 4 GB yetersiz gelecek ve darboğaz yapacak.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.66.4

HP Pavilion serisi kötü bir seri forumda araştırabilirsin
Neye dayanak bunu söylüyorsunuz Gayet güzel bir seri gerek özellikleri ile gerek yazılımsal desteği ile.

Bütçeni biraz daha arttırıp uzun ömürlü istiyorsan 3060 ekran kartlı laptop almanı öneririm.
Hocam bende 3060 almasını öneririm eğer bütçesi yetiyor ise 3050 Tİ'da Very High'ta God Of War yerine Ultra'da oynar. Ama uzun ömürlülük konusu sıkıntılı bir konu. Masaüstündeki 3060'ın ve 3050'nin ,2060'ın bile ömrü sorgulanıyor özellikle 4000 serisi ve 4000 serisi için yapılacak grafikler için.

Neye dayanak bunu söylüyorsunuz gayet güzel bir seri gerek özellikleri ile gerek yazılımsal desteği ile.

Hocam bende 3060 almasını öneririm eğer bütçesi yetiyor ise 3050 Ti'da Very High'ta God of War yerine Ultra'da oynar. Ama uzun ömürlülük konusu sıkıntılı bir konu. Masaüstündeki 3060'ın ve 3050'nin, 2060'ın bile ömrü sorgulanıyor özellikle 4000 serisi ve 4000 serisi için yapılacak grafikler için.

Isınma problemlemi var.

Hocam ben bakımını yapıyorum her 5 ayda bir defa olarak Monster Abra 15.6 bilgisayarıma. Cillop gibi çalışıyor. Max 70 derece ekran kartı. Her laptop için bu geçerli bakımını yapmazsan ısınır. Monster alabilirsin o yüzden bakımını rahat yaparsın ve dayanıklı. Ben 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok.

Hocam beklediğim gelirde problem olunca bütçemde kesinti yaşadım. 15kya düştü Abra A5 v16.7 mi önerir misiniz yoksa diğer arkadaşların önerilerinden mi devam edeyim

Hocam beklediğim gelirde problem olunca bütçemde kesinti yaşadım. 15kya düştü Abra A5 v16.7 mi önerir misiniz yoksa diğer arkadaşların önerilerinden mi devam edeyim

İlk atılan Monster modeli güzel tongfang kasa kullanıyor bütçe yeterse onu almanızı oneririm, v16.7 Clevo kasa kullanıyor ve alınmaz. Biraz arttırıp bunu almanız mantıklı olur.

İlk atılan Monster modeli güzel tongfang kasa kullanıyor bütçe yeterse onu almanızı oneririm, v16.7 Clevo kasa kullanıyor ve alınmaz. Biraz arttırıp bunu almanız mantıklı olur.

Eğer 1000 TL çıkabilirseniz 3050 Yerine 3050 Tİ almanızı tavsiye ederim 3050'ye göre bayağı iyi performans çıkarıyor:
Yanına da 16 GB Ram eklersiniz bayağı yıl götürür sizi.
Ama Ryzen 5 yerine İ5 11300H isterseniz:

Hocam https://www.hepsiburada.com/hp-vict...ayar-68p33ea-p-HBCV000028LMIR?magaza=Sepetist https://www.hepsiburada.com/acer-ni...V000034DPLN?magaza=DELTA BİLİŞİM VE OTOMASYON dediğiniz bilgisayarla bunun arasında kaldım. 17500 ü geçmeyecek şekilde başka tavsiyeniz varsa ona da bakabilirim

Hocam 8 GB RAM asla yeterli olmuyor haberin olsun, 8 GB RAM'li laptop alırsan kesinlikle en kısa zamanda 8 GB RAM daha taktırmalısın. HP Pavilion serisi kötü bir seri forumda araştırabilirsin, alacaksan HP Victus @emir37 attığı 16 GB RAM'li modeli veyahut Acer Nitro benim attığım modeli al geç.

Bütçeni biraz daha arttırıp uzun ömürlü istiyorsan 3060 ekran kartlı laptop almanı öneririm. 3050 serisi bir yerden sonra 4 GB yetersiz gelecek ve darboğaz yapacak.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.66.4

Bu modeli mi önerirsin yoksa şu Acer'a ram taktırıp devam etmeyi mi?

Geri
Yukarı