15.000-20.000 TL'ye laptop önerisi

Krmyl

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Gaming laptop almak istiyorum bütçe başlıkta yazdığım gibi 15-20 bin TL. Ekran kartı 6 GB olursa daha iyi olur diye düşünüyorum o yüzden 3050 Ti ekran kartlı olanları pek düşünmüyorum. İşlemci de i7 olsa iyi olursa iyi olur ama bütçe ona yeter mi emin değilim piyasaya pek bakamadım birkaç senedir? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Gaming laptop almak istiyorum bütçe başlıkta yazdığım gibi 15-20 bin TL. Ekran kartı 6 GB olursa daha iyi olur diye düşünüyorum o yüzden 3050 Ti ekran kartlı olanları pek düşünmüyorum. İşlemci de i7 olsa iyi olursa iyi olur ama bütçe ona yeter mi emin değilim piyasaya pek bakamadım birkaç senedir? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

VESTEL Lenovo Ideapad L340-15ırh Gaming 81lk01p7tx Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL dediğin bütçenin en ucuzunda önerdim çünkü bu bilgisayar her oyunu bir şekilde illaki açıyor, 1-2 sene sonrakilerde FPS droplar olabilir tabii, şu an en son çıkan ve zorlayan oyunları bile açabilir durumda. Bence yeterli olur. 4-5 bin lira fazla vererek daha iyisini alabilirsin tabii ama para seni zorluyor ise bunu öneririm, mesajın altına da daha iyilerini önerecekler dolayısıyla. Bir de hafızası bu dönemki oyunlar için çok az takılıp çıkarılabilir hard disk öneririm alacak olursan. Gülme atan arkadaş diğerlerinin önerdikleriyle arada 4-5 bin tl fark var boru mu? Diğerlerine göre pek iyi olmadığını belirttim zaten

Son düzenleme:

Geri
Yukarı