15.000 ₺ civarı laptop önerisi

Bütçe
15.000 ₺

Samiltaskin

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, burayı daha önce de kullanmıştım ve çok memnun kaldım faydalı bilgilerin dönmesi mutluluk verici öncelikle bunu söylemek istedim. Siz tecrübeli arkadaşlarım; bana 15.000 ₺ civarında altında olursa daha iyi çok da üstüne çıkmadan, çoğunlukla Photoshop kullanacağım bir laptop önerisinde bulunur musunuz? Marka olarak HP pek düşünmüyorum ama önyargımı kırabilirseniz de sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki cihaza bakabilirsiniz hocam.

Bu iki cihaza bakabilirsiniz hocam.

öncelikle teşekkür ederim, Nitro nun daha pahalı olmasının sebebi nedir hocam? Ryzen daha f/p ürünü normalde diye biliyorum da o yüzden sormak istedim.

Öncelikle teşekkür ederim, Nitro'nun daha pahalı olmasının sebebi nedir hocam? Ryzen daha F/P ürünü normalde diye biliyorum da o yüzden sormak istedim.

Nitro'nun soğutması daha iyi ve ekran kartı 15W daha güçlü hocam.

Yok hocam Aspire iyidir.
Bugün aspire 7 nin siparişini veriyorum, kurulum konusunda bir tık farklıymış sanırım ama hallederim diye düşünüyorum. Geldiğinde yorumlarımı da eklerim tabi ki tekrar teşekkür ederim. Amazonda 1 ay iade hakkı olduğu için bir süre deneyeceğim ama sanırım iade etmem diye düşünüyorum bir problemi yoksa tabi. Tekrardan teşekkür ederim.

Geri
Yukarı