₺15.000 Gaming laptop önerisi

Bütçe
10.000-15.000 ₺
Bütçe biraz artarsa:
Artmazsa:

Bu yüzden.

Parçadan kasıt anakart falan mı? Bir de birkaç cevabınızda aşırı ısınma var Excalibur'da demişsiniz bu sorun laptop soğutucu ile bile aşılamayacak bir şey mi? Masaüstümü satıp laptop alacağım, performans konusunda boşluğa düşmek istemiyorum o yüzden soruyorum bir de.
arkadaşın dediği doğru. ısınma sorunu olmaz bu saatte onlar 10 sene önceydi. monster vb markalar ekran kartını takıp geri kalanı ikinci plana atıyorlar. büyük markalar gibi değil. anakart ucuz oluo mesela ekran sıkıntılı oluo.. içine takılanlar ikinci sınıf oluo gibi. ama şu dikkatimi çekti. monsterın aynı kasasını kullanan avrupada amerikada markalar var. sadece kasa aynı diğer componentler üst düzey. burda bu parçaları sadee 3080 li 50 binliralık kasalarda kullanıolar. bi ara oturup baya bi kıyas yapmıştım.

Monster'a karar verirsen,15.200'e şunu önerebilirim. Stok bekliyoruz arkadaşıma alacağız biz de.
Hocam dün mail attım monster'a 22.1 stoklara ne zaman gelecek diye. 11.nesillerle birlikte üretiminin durduğunu daha satışınının yapılmayacağını söylediler.Bende bunu bekliyordum ortada kaldım muadili cihazda yok aynı paralara.

Hocam tek bir şey söylemek istiyorum donanıma kanıp Monster ve Casper almayın. Kasaları falan o kadar dandik ki 1 ay içerisinde servise gitmek zorunda kalırsınız.

Hocam tek bir şey söylemek istiyorum donanıma kanıp Monster ve Casper almayın. Kasaları falan o kadar dandik ki 1 ay içerisinde servise gitmek zorunda kalırsınız.

Üniversite yurdunda kalıyorum. Yanımda Monster kullanan 5-6 kişi var. Ben de bu söylemden korktuğumu birine dile getirdim. Fazla abartıldığını, kendisinin 2 yıldır kullandığını, düşürdüğü de olduğunu söyledi. Bilgisayarı hala sağlam, arka fan çıkışında çatlak oluşmuş sadece. Kasa durumu bu. İstanbul'da ise zaten servise gönderim vs. oldukça kolaylaşıyor.

Üniversite yurdunda kalıyorum. Yanımda Monster kullanan 5-6 kişi var. Ben de bu söylemden korktuğumu birine dile getirdim. Fazla abartıldığını, kendisinin 2 yıldır kullandığını, düşürdüğü de olduğunu söyledi. Bilgisayarı hala sağlam, arka fan çıkışında çatlak oluşmuş sadece. Kasa durumu bu. İstanbul'da ise zaten servise gönderim vs. oldukça kolaylaşıyor.
Şahsen ben bir laptoba 15K verip saçma sapan kalitesiz plastik kasa yüzünden servisle uğraşamam. Almışken iyisi olsun hem dediğim cihazların bazıları kronik ısınma sorunlu.

Şahsen ben bir laptoba 15K verip saçma sapan kalitesiz plastik kasa yüzünden servisle uğraşamam. Almışken iyisi olsun hem dediğim cihazların bazıları kronik ısınma sorunlu.
15k dediğin para usd cinsiden 2k eder yada etmez.Tamam bizim için çok uçuk paralar ama aldığın cihazı globale göre analiz edersen orta-üst segmente sığdırıyosun.En iyisini alamazsın maalesef o paralara.Kasa iyi olsun diye donanımdan kısacaksanda o senin bileceğin iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı