15.000 TL başlangıç seviyesi motosiklet önerisi

Arkadaşlar şuana kadar ki yazdığınız motorlar gerçekten hoşuma gitti, bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Şuanlık Mondial Drift L ve Pulsar NS 200 gerçekten istediğim tarzda motorlar cbr için şok kararsız kaldım yazdıklarınızdan dolayı, tekrardan teşekkür ederim.

Arkadaşlar şuana kadar ki yazdığınız motorlar gerçekten hoşuma gitti, bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Şuanlık Mondial Drift L ve Pulsar NS 200 gerçekten istediğim tarzda motorlar cbr için şok kararsız kaldım yazdıklarınızdan dolayı, tekrardan teşekkür ederim.
Pulsar RS200'e de bakabilirsin, NS200 ile aynı fakat o spor kasa. Başlangıç için bir tık uygun olmayabilir.

Burada kim drift önerir ki yazık günah be!
@aresdez
Sakin dirft alma gibi bir hata yapma.
Sizin o dediğiniz eski kasa cbr drifte nal toplattirir.
Üstad yanlış anlama ama, eski kasa Drift de CBR'a nal toplattırır :)
Yeni L adlı drifte binmedim ancak eskisi bir efsanedir. Ortadan ikiye ayırsan 500 TL'ye toplanır. CBR düşmanı değilim, CBR da güzel makinedir. Ancak hepsinden ayrı benim tavsiyem 100,000'de bile olsa Pulsar 200NS'den yanadır. Kafana yatarsa dahasını konuşuruz kardeşim.

RKS RNX önerebilirim yeni model bir motosiklet ama parça ve ustalar hakkında bilgim yok çevremde 1 kişi kullanıyor boyutları fotoğraflardakilerden daha küçük.

Geri
Yukarı