15.000 TL bütçeli Gaming PC toplama

cozuaks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 15 bin TL civarı bir bütçem var, hazır sistem mi alsam yoksa kendim mi toplasam karar veremedim. İşlemci olarak AMD düşünüyorum. Bu fiyat aralığında nasıl bir bilgisayar toplardınız, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İtopya'dan hazır sistem adı altında toplama satılıyor. Stok bulursanız en uygun orası sanırım.
Stokları maalesef bitik. Sinerji'de bir sistem gördüm ancak onda da yanında monitör veriyor. Hali hazırda bir monitörüm var, paketten de çıkartılamıyor monitör. Kendim toplasam daha uyguna gelir mi ya da hazır sistemlerin belirttiği fiyatlara denk daha iyi özellikli Pc toplanır mı diye düşünüyorum sürekli. İtopya'daki bütçeme uygun sistemlerde anakartlar çok iyi değil gibi geliyor. 3060/3070 takınca 2 hafta sonra bükülecekmişçesine "dandik" görünümlü anakartlar.

Çok acelesi yok şu an sistemin, sadece kütüphanemde olan oynamayı sabırsızlıkla beklediğim oyunlar var : ) GeForce Now uygun fiyatlı çıkarsa sistemi toplamak için daha da bekleyebilirim.
Bütçenize 3080 sığabilir diye umuyorum. Tabii ki stok sorunları düzelince. Şu an sadece 3080 bile alamazsınız 15K'ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı