15.000 TL dijital oyun tasarımı öğrencisi için laptop önerisi

Bütçe
15000

murataydinh

Zeptopat
Daha fazla  
Bu laptopu almayı düşünüyorum. Dijital oyun tasarımı bölümü öğrencisiyim. Sizce bu laptop iyi mi ya da önerisi olan var mı? Ürünü kullanan varsa deneyimlerini aktarırsa sevinirim.

RTX 3060'lı modellere bakmakta fayda var. Arada belirgin bir performans farkı mevcut ve VRAM konusunda avantajlı. Ancak fiyatlar 15K'dan başlıyor.

En azından 3060 olmalı bence.
Bütçem 3060’lı laptoplara yetmiyor, maalesef. Linkteki ürün için düşünceniz nedir?
RTX 3060'lı modellere bakmakta fayda var. Arada belirgin bir performans farkı mevcut ve VRAM konusunda avantajlı. Ancak fiyatlar 15K'dan başlıyor.
Bütçem 3060’lı laptoplara yetmiyor, maalesef. Linkteki ürün için düşünceniz nedir?

Bu var hocam idare eder;

Aynı laptopu kullanıyorum memnunum 8 GB RAM ekleyerek kullanabilirsin.

Bütçem 3060'lı laptoplara yetmiyor, maalesef. Linkteki ürün için düşünceniz nedir?

Bütçem 3060'lı laptoplara yetmiyor, maalesef. Linkteki ürün için düşünceniz nedir?

Bu işin aslı Quadro kartlı workstation laptoplar. Ancak onlarda 16k civarı. Bütçen en fazla yetiyor ise zaten başka seçeneğin yok gibi al gitsin o zaman. En azından 8 GB daha RAM eklemelisin ki 32 GB'a çıkartmak daha faydalı olur. Yine de bu cihazla şahsi fikrim kısa zamanda pişman olursun.

Bu laptopu almayı düşünüyorum. Dijital oyun tasarımı bölümü öğrencisiyim. Sizce bu laptop iyi mi ya da önerisi olan var mı? Ürünü kullanan varsa deneyimlerini aktarırsa sevinirim.
Merhabalar ben de dijital oyun tasarımı bölümünü seçmek istiyorum ben de çok iyi bir sistem var 3060ti lı ryzen 7 3700x li ama masaüstü, ben illa laptop almalı mıyım yoksa masaüstü kullansam sıkıntı olur mu üniversiteye laptop götürüyor musunuz veya öğle arası falan varsa o zamanlarda mı çalışıyorsunuz? Masaüstü ile zorlanır mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı