15.000 TL Elektrogitar önerisi

bilgisayarcıabi

Centipat
Bütçem 15k sizden elektrogitar tavsiyesi istiyorum metal, blues, rock dinliyorum yani bu tarz müzik yapan grupları çalabileceğim bir şey olsa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar deneyimlisiniz? Ayrıca alacağınız gitar kadar ses kaynağı da önemli, amfi mi yoksa ses kartı mı kullanıyorsunuz?

Yeni başlayacaksanız Bu bütçe ile yola çıkmayın. Üst seviyelerde bir gitarın size başlangıçta katacağı hiç birşey olmaz.

Ne kadar deneyimlisiniz? Ayrıca alacağınız gitar kadar ses kaynağı da önemli, amfi mi yoksa ses kartı mı kullanıyorsunuz?

Yurtdışından almayın.

Paranın yarısı ile bunu alın: BOSS KTN-50 2 Katana Combo Elektro Gitar Amfisi

Diğer yarısı ile de biraz daha çıkabilirseniz bunu: Fujigen Odyssey Elektro Gitar BOSMAWH

Çıkamıyorsanız bunu: Aria Pro II PE480SBKB Elektro Gitar

Gitar olarak daha bir sürü şey vardır önerilebilecek, ama şimdi anlatsam da anlamakta zorlanacaksınız, armut pişsin ve ağzıma düşsün diyorsanız böyle.

Sizce bu gitar nasıl?

@Single_factor @cromvon @JohnConstantine

Sizce bu gitar nasıl?

@Single_factor @cromvon @JohnConstantine

Güzel, evladiyelik gitar ama yurt dışından alımlarda yukardaki arkadaşın dediği gibi süpriz yaşayabilirsiniz. Vergi durumlarının ne olduğunu bilmiyorum. Ama alırsanız mutlaka buradan ödediğiniz miktarları paylaşın bizim de bilgimiz olsun.

Güzel, evladiyelik gitar ama yurt dışından alımlarda yukardaki arkadaşın dediği gibi süpriz yaşayabilirsiniz. Vergi durumlarının ne olduğunu bilmiyorum. Ama alırsanız mutlaka buradan ödediğiniz miktarları paylaşın bizim de bilgimiz olsun.
Güzel tabii, ama onu sipariş edersen bir 10.000TL'de gümrük çıkacağını biliyorsunuz değil mi?
Vergi %18'di galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı