15.000 TL Gaming laptop önerisi

Git madem o kadar para veriyosun. SANA SÖYLİCEĞİM MARKALARDAN ŞAŞMA. LENOVO LEGİON , ASUS ROG VE MSİ laptoplardan başka sakın alma. Monster felan fistan sakın girme o toplara monster zannettiğiniz kadar kaliteli değil. Excalibur alma . Uzun yıllar kullanmak istiyosan bu saydiğim 3 markadan birisini alabilirsin.

Monster Tulpar var bende 2060 ekran kartına sahip işlemcim 10875H gayet memnunum ısınma sorunu falan olmuyor yüksek grafikli oyun oynanmazsa sıkıntı yok. Ama Cyberpunk 2077 bu gibi oyunlarda soğutucu ile birlikte kullanıyorum. 3060 ekran kartlısı daha iyidir. Tavsiye ederim monster pc yi. Hatta bazılarında benim pc de olduğu gibi özel soğutma sıvısı var. 8-9 derece gibi bir fark yaratıyor diğerlerine göre.
Git madem o kadar para veriyosun. SANA SÖYLİCEĞİM MARKALARDAN ŞAŞMA. LENOVO LEGİON , ASUS ROG VE MSİ laptoplardan başka sakın alma. Monster felan fistan sakın girme o toplara monster zannettiğiniz kadar kaliteli değil. Excalibur alma . Uzun yıllar kullanmak istiyosan bu saydiğim 3 markadan birisini alabilirsin.
Hocam monster kullanıyorum da neden tavsiye etmiyorsunuz. Kullandığıma göre gayet iyi bir pc.

Geri
Yukarı