15.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000
Neyi daha iyi, port fakiri plastik kasa mı yoksa zaten güçsüz olan 3060'ın Max-Q gelmesi mi?

Laptopu porta bakarak alıyorsanız bir şey diyemem ama evet haklısınız daha fazla port girişi olabilirdi. 3060'a gelince diğerlerine göre arasında ne kadar bir fark var? Eğer çok fazlaysa önerimi geri çekeceğim.

Laptopu porta bakarak alıyorsanız bir şey diyemem ama evet haklısınız daha fazla port girişi olabilirdi. 3060'a gelince diğerlerine göre arasında ne kadar bir fark var? Eğer çok fazlaysa önerimi geri çekeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Max-P'nin 1'den fazla enerji tüketen hali var videoda hangisi kullanılmış bilmiyorum ama fark kabaca böyle. 2060 almış gibi bir şey oluyorsunuz.

Sadece sizin o laptopu alıp almamanız belirlemez. Ona göre bakarsak dandik Monster laptopları kullanıp çok memnun kalanlarda var.
MSI'dan en iyi anlayan insanlar bile bu kasayı önermiyor, Monster düşmanları bile yeri gelince 22.1'i önerebiliyor çünkü F/P ürünü. GF serisi gerçekten kalitesiz ayrıca o fiyata daha iyi laptoplar varken sırf adı MSI diye daha fazla para ödeniyor.

MSI'dan en iyi anlayan insanlar bile bu kasayı önermiyor, Monster düşmanları bile yeri gelince 22.1'i önerebiliyor çünkü F/P ürünü. Gf serisi gerçekten kalitesiz ayrıca o fiyata daha iyi laptoplar varken sırf adı MSI diye daha fazla para ödeniyor.

Önerdiğim laptopa daha fazla değil daha az para ödüyorsunuz (1300 dolar) Evet haklısınız bende 22.1'i önerdim daha önce çünkü şu anlık bir F/P ürünü. Gf serisi kalitesiz değil mesela GF63 var.

Önerdiğim laptopa daha fazla değil daha az para ödüyorsunuz (1300 dolar) Evet haklısınız bende 22.1'i önerdim daha önce çünkü şu anlık bir F/P ürünü. Gf serisi kalitesiz değil mesela GF63 var.
Dediğim gibi, benim bütçemde baktığımda özellikleri aynı fiyattaki kaliteli ürünlere göre düşük kalan ve sırf adı MSI diye fazla para verilen bir model. GL serisi vs. gayet iyi ama GF serisi gerçekten kötü.

Önerdiğim laptopa daha fazla değil daha az para ödüyorsunuz (1300 dolar) evet haklısınız bende 22.1'i önerdim daha önce çünkü şu anlık bir F/P ürünü. Gf serisi kalitesiz değil mesela GF63 var.

Tek fanlı GF63 bence hiç kaliteli değil malzemeside çok iyi değil sadece adı MSI.

Geri
Yukarı