15.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Max-p'nin 1'den fazla enerji tüketen hali var videoda hangisi kullanılmış bilmiyorum ama fark kabaca böyle. 2060 almış gibi bir şey oluyorsunuz.

Anladım hocam aralarında bu kadar ciddi bir fark olduğunu bilmiyordum teşekkürler aydınlattınız için.

Casper alınmaz diyip Monster önermek? Eşekten inip katıra binmeye benziyor bu. Bilinen en sorunsuz kasa diye de ezber bilgiler okumayın; Clevo, Foxconn anakart alınmaz. Alınıp uzun süreler kullanılsa bile yazılım desteği vb. alamazsınız. 8 çekirdekli işlemci yerine, kendi anakartını kendi üretip 6 çekirdekli işlemci koyanlardan tercih yapın derim. Bunu yerli markalar anakartını Türkiye'de yapmaya başlayana kadar söyleyeceğim, hedefimiz var diyorlar fakat icraat 0.

Yurtdışı imkanınız var mı, ayrıca bir kriteriniz? Orta performans, şık görüntü/taşınabilirlik mi yoksa maksimum performans mı?
v22.1 kronik sorunu olmayan bir model.

Lehim kalitesi, diğer mikro bileşenler, çevre birimleri vb. için evet. Gerçek dünya senaryosunda bunun imkanı olmadığından kendini kanıtlamış markalara yöneliyoruz ve sorun yaşamamayı umuyoruz.
Kendini kanıtlamış marka diye bir şey yoktur. Her markanın her modelinde sorun çıkabilir.
Zaten kasasını Tongfang üretiyor. Lehim kalitesi ve benzeri de iyi duruyor.

Tabi aynı fiyatta aynı özelliklerde Lenovo vb. markalar varsa Monster'ın yüzüne bakılmaz. Fakat V22.1 ayarındaki cihazlar çok daha pahalı. Sırf ejderha logosu var diye çok daha düşük özellikte bir laptopa aynı parayı vermek mantıklı değil.

Kendini kanıtlamış marka diye bir şey yoktur. Her markanın her modelinde sorun çıkabilir.
Zaten kasasını Tongfang üretiyor. Lehim kalitesi ve benzeri de iyi duruyor.

Tabi aynı fiyatta aynı özelliklerde Lenovo vb. markalar varsa Monster'ın yüzüne bakılmaz. Fakat V22.1 ayarındaki cihazlar çok daha pahalı. Sırf ejderha logosu var diye çok daha düşük özellikte bir laptopa aynı parayı vermek mantıklı değil.
İlk ve son cümle hariç aynı şeyi diyoruz aslında hocam. Ejderha logosu konusunda da katılıyorum, Apple ile yarışıyorlar artık fiyatta.

Geri
Yukarı