15.000 TL Gaming Laptop önerisi

Taksit yapmıyorlar, 1 haftada geldi.

İade ve garanti konusunu bilmiyorum ama zaten çok iyi paketleyip gönderdikleri için kafaya takmıyorum. Satıcı bence güvenilir ayrıntıları dert etmeyin.

Tamamdır ben yakın zamanda sipariş ediyorum acaba test ettiğiniz oyunlarda FPS değeriniz nedir bilgilendirmez yaparsanız sevinirim.

Tamamdır ben yakın zamanda sipariş ediyorum acaba test ettiğiniz oyunlarda FPS değeriniz nedir bilgilendirmez yaparsanız sevinirim.
Ben şu modele sahibim: MSI GL75 Leopard 10SFK-029, 17.3" Gaming Laptop, i7-10750H - Newegg.com

Hatırladıklarım, full ayarlarda Valorant 200 FPS, Lolde savaş sırasında 120-130 alıyorum, VR oyunlarında da kasma falan yaşamıyorum. Çok fazla test edecek oyunum yok ama zaten indirdiğim bütün oyunları kasmadan ve aşırı ısınmadan güzelce oynatıyor. Bence o GE raider fiyatına ve donanımına göre Türkiye standartlarında rakipsiz.

Ben biraz araştırdım Newegg olayını alışveriş yapanlar var. Şu ana kadar sıkıntı çıkanı görmedim araştırmaya devam ediyorum. YouTube-ekşisözlük gibi sitelerden bakabilirsin sende. Arkadaş müsait olunca ve yasak değilse bir DC miz var :)

Hocam siz ne diyorsunuz araştırdınız mı siteyi farklı bir durum var mı ya da almayı düşünüyor musunuz?
Ben şu modele sahibim: MSI GL75 Leopard 10SFK-029, 17.3" Gaming Laptop, i7-10750H - Newegg.com

Hatırladıklarım, full ayarlarda Valorant 200 FPS, Lolde savaş sırasında 120-130 alıyorum, VR oyunlarında da kasma falan yaşamıyorum. Çok fazla test edecek oyunum yok ama zaten indirdiğim bütün oyunları kasmadan ve aşırı ısınmadan güzelce oynatıyor. Bence o GE raider fiyatına ve donanımına göre Türkiye standartlarında rakipsiz.
Çok teşekkür ederim cevapların için sanırım alacağım ama o 800 tllik olay canımı sıktı tam anlamadım

Maalesef bulamadım Monster laptoplar var ama forumda herkes çok şikayetci bir de bunların garantileri var değil mi " 3 year CPS protection plan with accident protection" böyle bir şey için 700 TL istiyor garanti sanırsam verilir mi?

Hocam o 800 TL'yi vermenize gerek yok. Zaten garantiye ihtiyaç duymayacaksınız, paketleme
Şöyle geliyor:

IMG_20210326_155746.jpg

IMG_20210326_155941.jpg

IMG_20210326_234053.jpg

IMG_20210414_175937.jpg

Ayrıca zaten standart 12 ay garantisi var diye biliyorum.
Screenshot_5.png

Hocam o 800 TL'yi vermenize gerek yok. Zaten garantiye ihtiyaç duymayacaksınız, paketleme.
Şöyle geliyor:

Eki Görüntüle 1043654

Eki Görüntüle 1043653

Eki Görüntüle 1043656

Eki Görüntüle 1043659

Ayrıca zaten standart 12 ay garantisi var diye biliyorum.Eki Görüntüle 1043669

Benim satıcının yorumlarını okudum da adam hakkında felaket şeyler söylemişler ürün daha önce kullanılmış, hasarlı geldi, laptop sürekli donup çöküyor vb ve cevapta alamamış birçoğu keşke alacağım laptopu Newegg satsa.Satıcı cidden gözümü korkutuyor yoksa hemen alacağım
Hocam o 800 TL'yi vermenize gerek yok. Zaten garantiye ihtiyaç duymayacaksınız, paketleme.
Şöyle geliyor:

Eki Görüntüle 1043654

Eki Görüntüle 1043653

Eki Görüntüle 1043656

Eki Görüntüle 1043659

Ayrıca zaten standart 12 ay garantisi var diye biliyorum.Eki Görüntüle 1043669

Yardımcı olduğun için cidden çok teşekkür ederim her şey için. Forumda belki modelini almış arkadaşlar vardır bir yardım başlık açayım yardımcı olan birisi çıkar belki sen ne düşünüyorsun bu model hakkında.

Tulpar T7 v22.1​

Son düzenleme:
Benim satıcının yorumlarını okudum da adam hakkında felaket şeyler söylemişler ürün daha önce kullanılmış, hasarlı geldi, laptop sürekli donup çöküyor vb ve cevapta alamamış birçoğu keşke alacağım laptopu Newegg satsa.Satıcı cidden gözümü korkutuyor yoksa hemen alacağım

Yardımcı olduğun için cidden çok teşekkür ederim her şey için. Forumda belki modelini almış arkadaşlar vardır bir yardım başlık açayım yardımcı olan birisi çıkar belki sen ne düşünüyorsun bu model hakkında.

Tulpar T7 v22.1​

Yorumlardan dolayı çekindiyseniz 22.1 alabilirsiniz. Monster'in alınabilir tek laptobu o şuan. Ekran kartı ve işlemcisi MSI olandan birkaç tık daha iyi ve soğutması fena değil diye biliyorum. Konu açarsanız ayrıntılı öğrenirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı