15.000 TL Gaming laptop önerisi

ISerenity

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, Max 15.000 TL'ye kadar ulaşabilecek bir bütçem var. Sizden Gaming laptop önerisi istiyorum, aradığım özellikler;
Minimum 1650 ekran kartı.
İşletim sistemi Windows.
Vemin 144 Hz monitör
Gerisini size bıraktım, önerilerinizi bekliyorum.

İyi günler, Max 15.000 TL'ye kadar ulaşabilecek bir bütçem var. Sizden Gaming laptop önerisi istiyorum, aradığım özellikler;
Minimum 1650 ekran kartı.
İşletim sistemi Windows.
Vemin 144 Hz monitör.
Gerisini size bıraktım, önerilerinizi bekliyorum.

Hocam 15k bütçeye 1650 alınmaz RTX 3060 alınır.

Monster Tulpar mı önereceksiniz?

Üsttekiler RTX 3060.

:)

Kötü bir şey demedim yalnız? Bu kadar çok örnekle geldiğinize göre çok üstünüze alınmış olmanız gerekiyor :D. Monster Tulpar serisi gayet güzel ve çoğu sorunu giderilmiş bir seri. Neden üstünüze alındınız?

Kötü bir şey demedim yalnız? Bu kadar çok örnekle geldiğinize göre çok üstünüze alınmış olmanız gerekiyor :D. Monster Tulpar serisi gayet güzel ve çoğu sorunu giderilmiş bir seri. Neden üstünüze alındınız?
hocam üstüme alınmadım arkadaşa yardımcı olmak işin bu kadar çok modeli attım RX5600M öneririm

Hocam üstüme alınmadım arkadaşa yardımcı olmak işin bu kadar çok modeli attım RX5600X öneririm
Bu kadar çok örnekle gelip mesajıma "gülücük" atınca ister istemez sordum. Arkadaş alacaksa Monster Tulpar alabilir. Çoğu sorunu giderilen bir seri. Şimdi "monster anti-fan" kitlesi gelmesin aman diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı