15.000 TL Gaming Laptop Önerisi

nirosta001

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
Amerika'dan laptop alacağım.
  • İstediğim özellikler ekran kartı GTX 2070
  • İşlemci i7 8 ya da 9. Nesil
Ne alacağım konusunda kararsız kaldım. 5 yıl beni götürmesini istiyorum. Bilgisayarı Amerika'dan alacağım. Dell alienwareler nasıldır? Ya da MSI'la farkı nasıldır?
Bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Ne alacağım konusunda kararsız kaldım. 5 yıl beni götürmesini istiyorum. Bilgisayarı Amerika'dan alacağım. Dell alienwareler nasıldır? Ya da MSI'la farkı nasıldır?

Dostum laptop alman zorunlu mu? Çünkü 5 sene bir laptop seni idare edemez diye düşünüyorum. Fakat laptop gerekli ise sizin verdiğiniz linkteki iyidir alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.

O fiyata dandik laptop olmaz. RTX 2080 Ti olsun alacağın modelde. Gerisine bakmana gerek yok. Sen masaüstü al diyenlere aldırma kardeşim, onlar Overclock ile beynini bozmuş.

O fiyata dandik laptop olmaz. RTX 2080 Ti olsun alacağın modelde. Gerisine bakmana gerek yok. Sen masaüstü al diyenlere aldırma kardeşim, onlar Overclock ile beynini bozmuş.
Dostum ben O.C.'den bahsettim mi? O fiyata daha iyisi olabilir çünkü. Hem sen bu laptopun soğutmasına bakma, ekranı kaç hz ona bakma şuna bakma sadece ekran kartı sen de haklısın.
Amerika’dan alacağım demişsin vatan linki atmışsın?
Model olarak göndermiştir.

Son düzenleme:
Alienware'ler efsane. Laptopların kralıdır. 4. nesilde bile 4.4GHz'li işlemcileri oluyor. Alienware ve Monster ticari şirketler. Parçalarını Clevo üretir. Clevo çok uluslu bir Notebook şirketi. MSI'ı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı