15.000 TL laptop önerisi

Tam bilgiye sahip değilim o yüzden öngörüyle yorum yapmam yanlış olur.
Sorularımı cevaplarsan sevinirim. Cevaplar tahmin ettiğim gibiyse ona göre cevap vereceğim.
MUX var mı?
Ekran kartı kaç W?
Küçük olduğundan dolayı ısınabilir, sıcaklık değerleri nasıl?
Panel özellikleri nelerdir?

Panel özellikleri: IPS ekran bir görüntü 144Hz tazeleme hızına sahip.
Malzeme kalitesi konusunda iyi olduğunu düşünüyorum çünkü internette test bulamadım bunun 2060 modelinin videoları bulunmakta.
Diğerlerini satıcı veya ASUS yazmamış.

Panel özellikleri: IPS ekran bir görüntü 144Hz tazeleme hızına sahip.
Malzeme kalitesi konusunda iyi olduğunu düşünüyorum çünkü internette test bulamadım bunun 2060 modelinin videoları bulunmakta.
Diğerlerini satıcı veya ASUS yazmamış.
Daha önerdiğin laptopun özelliklerini bilmiyorsun.
Monster olan:

MUX var.
Ekran kartı 115W, gayet iyi.
2K 165hz IPS.
Isınma sorunu yok. Bilinen bir kronik sorunu da yok. Ayrıca malzeme kalitesi de gayet iyi.

Bu arada video yok.

Beyaz olarak @Radeon RX 5500M arkadaşın attığı tracer modelini alabilirsiniz ama diğerleri kadar performans veremeyeceğini ve fazlasıyla ısınacağını bilerek alınız.

Anladığım kadarıyla teknolojiden pek anlamayan bir arkadaşınız var ona anlatın hata yaptığını söyleyin.
Anlamıyor işte yapacak bişeyim yok.

Daha önerdiğin laptopun özelliklerini bilmiyorsun.
Monster olan:

MUX var.
Ekran kartı 115W, gayet iyi.
2K 165Hz IPS.
Isınma sorunu yok. Bilinen bir kronik sorunu da yok. Ayrıca malzeme kalitesi de gayet iyi.

Bu arada video yok.

Genel olarak ASUS kaliteli laptop yapdığı için önerdim bilgisayar için o kadar bütçem olsa Monster almazdım kişisel tercih.

PC'de dış görünüşüne bakarsında illa beyaz olacak diyenede ilk defa rastladım. Bulamazsın kardeşim piyasada laptop sıkıntısı var.
Evet galiba bu fikrinden dönecek.Zaten iyi bir laptop istiyorsa dönmeli.
Burada çok daha ucuzmuş , iyi bulmuşsunuz hocam.
Forum sahipleri bu laptopu inceledi ve yanında hediyeler var ya asus alacağız ya bunu.
1650ti ye o parayı versem gece uyuyamam.
Arkadaşım 1650ti i7 10. nesil laptopa 13k verdi.

İlla beyaz olacaksa Rog'un beyaz laptopu vardı. Belki bitmeyen yer vardır. Vatan'a falan bakın, 2. el olur derse Sahibinden'e falan.
Galiba bu laptopu kastettiniz:https: //www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-g15-g512-core-i7-10750h-2-6ghz-8gb-512gb-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html?utm_source=search&utm_medium=asus%20rog&utm_campaign=asus%20rog ama 15bin tlye 1660ti mi alalım beyaz için.Aldırmam alacak kişiye.

Galiba bu laptopu kastettiniz:https: //www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-g15-g512-core-i7-10750h-2-6ghz-8gb-512gb-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html?utm_source=search&utm_medium=asus%20rog&utm_campaign=asus%20rog ama 15bin TL'ye 1660 Ti mi alalım beyaz için. Aldırmam alacak kişiye.

Aldırmayın tabii, sizin için en iyi seçenek GameGaraj tracer XL.

Geri
Yukarı