15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15k civarı
Hocam 16GB ram var zaten. Slot açısından mı söylüyorsun? Eğer performans açısından söylüyorsan bir etkisi olmuyor tek kanal veya çift kanal olması. Parası da ASUS marka olduğundan dolayı pahalı. Markayı savunmuyorum ama parasına değiyor sağlam cihaz, okuyanlar yanılsamasın diye yazayım.
Nasıl olmuyor? elinizi yüzünüzü yıkayıp gelin lütfen.

Nasıl olmuyor? elinizi yüzünüzü yıkayıp gelin lütfen.
Belki de ben fark edememişimdir bilmiyorum. Kullananlar arasında da gözle görülür bir fark olmadığını söyleyenler fazlaydı araştırdığımda. Sen bu konuda hassas isen marka yelpazesi geniş, forumda daha başka bir sürü öneriler var göz atabilirsin.

Belki de ben fark edememişimdir bilmiyorum. Kullananlar arasında da gözle görülür bir fark olmadığını söyleyenler fazlaydı araştırdığımda. Sen bu konuda hassas isen marka yelpazesi geniş, forumda daha başka bir sürü öneriler var göz atabilirsin.
Aynen hocam gözle görülür fps farkı yok 😁 (En az 15 Fps kaybı)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an net bir karar veremedim sizce T22.1 almalı mıyım yoksa bütçemi mi geliştirmem lazm ve ya msi asus vb. Markalardan 2060 mı almalıyım bir şey anlayamadım çok kararsızım

Selam. Arkadaş bir oyun laptopu arıyor ve ben de hiç anlamam. Max bütçesi 15k civarı. 2060 veya 1660 istiyor ve tasarımının Excalibur gibi olmasını istemiyor. Ben bunu önerdim ama fazla bir şey bilmiyorum laptop konusunda. Sizin fikirleriniz nedir?

Tasarımı sade olmalı, MSI gibi. Önerileriniz nedir? PC dizmesini söyledim fakat laptop istiyor. Ben Intel h serisinden maalesef bir şey anlamıyorum. İyi günler, önerilerinizi veya tavsiyelerinizi bekliyorum.

Edit: Bir de bu:

Neden laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı