15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15k civarı
Mux Switch yok. Tulpar v22.1 almak daha mantıklı.
Mux Switch yok diye çok bir şey kaybedeceğini düşünmüyorum.
Tek Kanal RAM geliyor bu paraya gerçekten değmeyecek bir laptop olduğunu düşünüyorum.

Mux Switch yok diye çok bir şey kaybedeceğini düşünmüyorum.
Daha iyi performans almak daha iyi değil mi? Mux Switch ile biraz daha iyi performans alırsınız.

Daha iyi performans almak daha iyi değil mi? Mux Switch ile biraz daha iyi performans alırsınız.
MUX ne işe yaradığını biliyorum tek söylemek istediğim Monster gibi kasası nerdeyse plastik olan AAA oyunlarda çok yüksek derecelere çıkıp, kasanın zarar görme imkanın diğer laptoplardan daha yüksek orana sahip olduğunu belirttim.

Edit: Çoğu Gaming AAA oyunlarda yüksek derecelere çıkacağını biliyorum.
Monster Alaşım kullanmakla beraber (Alüminyum) plastiği diğer markalara göre çok daha fazla kullanıyor.

MUX ne işe yaradığını biliyorum tek söylemek istediğim Monster gibi kasası nerdeyse plastik olan AAA oyunlarda çok yüksek derecelere çıkıp, kasanın zarar görme imkanın diğer laptoplardan daha yüksek orana sahip olduğunu belirttim.
Tulpar v22.1'in kasası plastik değil, alüminyum. V22.1'in ısınma sorunu yok ayrıca. Kasanın zarar görme sorunu da yok. Siz şu an Abra serisinin sorunlarını söylüyorsunuz. Bu ise Tulpar. Kasası güzel ve sorunsuz bir cihaz.

Tulpar v22.1'in kasası plastik değil, alüminyum. V22.1'in ısınma sorunu yok ayrıca. Kasanın zarar görme sorunu da yok. Siz şu an Abra serisinin sorunlarını söylüyorsunuz. Bu ise Tulpar. Kasası güzel ve sorunsuz bir cihaz.
Edit olarak geç yazdım sanırım, Monster alaşım kullanıyor evet fakat adı üstünde alaşım, Monster plastiği alüminyumla kullanmayı seven markaların başını çekiyor hatta birinci sırada olduğunu söyleyebilirim.

Edit olarak geç yazdım, sanırım Monster alaşım kullanıyor evet fakat adı üstünde alaşım, Monster plastiği alüminyumla kullanmayı seven markaların başını çekiyor hatta birinci sırada olduğunu söyleyebilirim.
Plastik kullansa bile kaliteli bir plastik v22.1'in kasasında kullanılan. Dediğim gibi ısınma sorunu ya da kasanın hasar alması Abra serisinin sorunları Tulpar serisinin değil.
Not: Tulpar v20 serisi istisnadır. Kendisi Abra kasası kullanan bir Tulpar. Sadece ismi Tulpar aslında Abra serisinden.

Plastik kullansa bile kaliteli bir plastik v22.1'in kasasında kullanılan. Dediğim gibi ısınma sorunu ya da kasanın hasar alması Abra serisinin sorunları Tulpar serisinin değil.
Not: Tulpar v20 serisi istisnadır. Kendisi Abra kasası kullanan bir Tulpar. Sadece ismi Tulpar aslında Abra serisinden.
Evet, Tulpar V20 olmalıydı sanırım aşırı ısınıyor kasa eriyecek seviyelere kadar geliyor 22.1 için en azından biraz daha az olduğunu anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı