15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000-15000
Herkese çok teşekkür ederim tek tek değerlendireceğim. Bir de taksitle alışveriş kredisiyle almayı düşünüyorum her mağazada yok.

HP Pavilion 15-EC2004NT 5.nesil Ryzen 7 5800H-16 GB-512 GB SSD-15.6"-RTX3050-Windows 10​

Bu nasıl bilginiz var mı?

HP Pavilion kullandım 98 derece sabit aldım kronik sorunlu plastik bir kasa ve servisleride berbat :(
Tamamda Legion serisi o kadar ısınmıyor zaten.:D bazı işlemci sebepli kronik modeller var 10750H falan bu işlemcinin olduğu bütün modeller ısınıyor zaten. Bu arada MSI ne zaman kötü ürün üretti demişsin yeni örneklerden birini vereyim, Thin kasalar.

Legion ısınmasada v25.1 fiyatındaki kullanılan kasa modeli içindeki model ve kullanılan markalar cok kaliteli ve o fiyata v25.1 aşırı iyi.

HP Pavilion kullandım 98 derece sabit aldım kronik sorunlu plastik bir kasa ve servisleride berbat :(

Legion ısınmasada v25.1 fiyatındaki kullanılan kasa modeli içindeki model ve kullanılan markalar cok kaliteli ve o fiyata v25.1 aşırı iyi.
0 25.1 bulabiliyorsanız alalım o zaman hocam, bakın bakalım stok var mı? O kadar parayı 2. ele ben kendim dahi vermem başkasına da önermem.

2019 sorunlarını yazmışsıun.

Hayır 2021 de güncel aldım ve Pavilion kasa değiştirme hiç soğutmada aynı modeli 3070'e kadar kullandı.
0 25.1 bulabiliyorsanız alalım o zaman hocam, bakın bakalım stok var mı? O kadar parayı 2. ele ben kendim dahi vermem başkasına da önermem.

Monster ile goruştum bende alacağım inşallah stokları gelecek ön sipariş olarak yakın bir tarihde.

2019 sorunlarını yazmışsıun.
Hala az çok ısınma var diye biliyorum ben.
Hayır 2021 de güncel aldım ve Pavilion kasa değiştirme hiç soğutmada aynı modeli 3070'e kadar kullandı.

Monster ile goruştum bende alacağım inşallah stokları gelecek ön sipariş olarak yakın bir tarihde.
25.1 dışında şu an Monster alınmaz, bir sürü rakibi çıktı piyasaya daha iyiler hemde. 25.1'in alınmasının tek sebebi de GP kasa kullanması. Onun dışındaki kasaların çoğunda fabrika çıkışlı problemler oluyor.

2019 dediğine bakma halla sorunlar devam ediyor HP hiçbir şekilde kasa yenilemedi Pavilion da ve fan yurt dışı icin geçerli bu dediği şu an yeni Pavilion kasalar var sorunsuz fakat Türkiye'deki Pavilion'lar halla aynı.

25.1 dışında şu an Monster alınmaz, bir sürü rakibi çıktı piyasaya daha iyiler hem de. 25.1'in alınmasının tek sebebi de GP kasa kullanması. Onun dışındaki kasaların çoğunda fabrika çıkışlı problemler oluyor.

MSI GP76+NVIDIA en iyi nesil 3060+MSI son nesil sorunsuz soğutma+en iyi ses sistemi+SteelSeries+alüminyum kasa+mekanik klavye vb mevcut.

Kullandığın modeli söyler misin?

Ya 15.6 bir de delireceğim aşırı kazık ve şunu deneyimledim laptop Intel cok iyi performans sunuyor ve bu Pavilion serisi yeni nesil Pavilion bu HP Pavilion Gaming 15-ec2265ng, Gaming-Notebook schwarz, Windows 10 Home 64-Bit, 144 Hz Display
Yine de HP tercih etmem artık.

Geri
Yukarı