15.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
15.000

Vergios

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene bilgisayar mühendisliği bölümüne başlayacağım ve Visual Studio, Unity gibi programlar aynı zamanda çift monitör kullanacağım. Beni yavaşlatmayacak bir laptop önerebilir misiniz? Fiyat bandı 15 bin civarı.

Almayın, aldırmayın.

Neden, özelliklerine baktığımda gayet iyi görünüyor fiyatına göre. Şu an 15 binlik diz üstüne ekran kartı bile koymayanlar görüyorum...

Neden, özelliklerine baktığımda gayet iyi görünüyor fiyatına göre. Şu an 15 binlik diz üstüne ekran kartı bile koymayanlar görüyorum...

Malzeme kalitesi çok kötüdür diye düşünüyorum, kafamda çok karışık. Üniversiteye bir saatlik yol var masaüstü daha cazip geliyor ama daha işlevsel mi olur diye aklıma takılıyor:[]

Son düzenleme:

Malzeme kalitesi çok kötüdür diye düşünüyorum, kafamda çok karışık. Üniversiteye bir saatlik yol var masaüstü daha cazip geliyor ama daha işlevsel mi olur diye aklıma takılıyor:[]
Bütün Casper Excalibur'lar ısınma sorunlu.

Benim de sepetimde 13-14 k 1650'li laptoplar varken 3050'li bir laptop almak daha mantıklı.
Hem 3050 hem 144hz max 32gb ram e kadar desteklemesi, kasası ve soğutması, 6 çekirdek 12 thread güçlü işlemci, 512ssd+ boş slot
Hem öğrenci hem oyuncu için çok iyi bence özellikle bu fiyat bandında.
4 çekirdekli işlemci 1650 li dandik kasalı laptoplar 12-16k arası

Yeni konular

Geri
Yukarı