15.000 TL Laptop Tavsiyesi

Alienware'nin pil kapasitesi çok yüksekmiş hiç bakmıyorsun;

"Daha uzun pil ömrü
Alienware 17'de standart olarak 68Ws, opsiyonel olarak 99 Ws* lityum iyon pil yer almaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda şimdiye kadar kullanılmış en güçlü pil olan 99Ws'lık model, yasaların izin verdiği en yüksek kapasiteyi sunar ve oyun keyfinizin bölünmesini engeller. Yeni Alienware 17, 99 Whr pil ve FHD LCD ekran ayarlarıyla 10 saate kadar pil ömrüne sahiptir.*"

Alıntıdır.

Alienware'nin pil kapasitesi çok yüksekmiş hiç bakmıyorsun;

"Daha uzun pil ömrü
Alienware 17'de standart olarak 68Ws, opsiyonel olarak 99 Ws* lityum iyon pil yer almaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda şimdiye kadar kullanılmış en güçlü pil olan 99Ws'lık model, yasaların izin verdiği en yüksek kapasiteyi sunar ve oyun keyfinizin bölünmesini engeller. Yeni Alienware 17, 99 Whr pil ve FHD LCD ekran ayarlarıyla 10 saate kadar pil ömrüne sahiptir.*"

Alıntıdır.

Hocam emin olamadım özellik için ozaman alienware almakta fayda var sizce ebrar bilgisayar güvenilirmidir?

Ben olsam RTX 2080 olanı alırdım. Pil kapasitesi düşük ama ekran kartı 1 üst model üst ama 2070 ile 2080 arasındaki performans farkını algılayabileceğini sanmıyorum -oyun hastası biri değilsen. Pil senin için daha önemliyse Alien'in pil kapasitesi daha yüksek. Ama pil değiştirilebilen bir aksesuardır. Özel pil yaptırırsın 2 adet orijinal pil paralel bağlanır belki coverda yeterli yer varsa veya daha güçlü pil vardır. Neden yarın Monster teknik servisi arayıp pil konusunu sormuyorsun? Bu tarz alışverişleri iyi araştırıp %100 emin olmak lazım.

Peki dell alienware serisi hakkında düşünceleriniz nelerdir msi dell arasında kaldım ve monster bu model gözüme çarptı
Pil süresi benim için cok önemli çok kararsız kaldım
Hocam, bildiğim kadarıyla Monster kasaları plastik yapıyor. Taşıyacağım diyorsanız metal tercih etmelisiniz. Bu model için geçerli mi bilemiyorum ama dediğim gibi plastik sanırım. Bununla muhtemelen bir sırtınızı yaslasanız, kırılacak. MSI P65 CREATOR 9SF-1011TR I7-9750H 32GB DDR4 RTX 2070 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6" UHD W10 Notebook | ITOPYA bu model sanırım hiç stoklara gelmedi, yakında gelecek. Bunu tercih edebilirsiniz.

Hocam, bildiğim kadarıyla Monster kasaları plastik yapıyor. Taşıyacağım diyorsanız metal tercih etmelisiniz. Bu model için geçerli mi bilemiyorum ama dediğim gibi plastik sanırım. Bununla muhtemelen bir sırtınızı yaslasanız, kırılacak. MSI P65 CREATOR 9SF-1011TR I7-9750H 32GB DDR4 RTX 2070 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6" UHD W10 Notebook | ITOPYA bu model sanırım hiç stoklara gelmedi, yakında gelecek. Bunu tercih edebilirsiniz.
Anladım hocam çok teşekkür ederim monster kasa ve ekranında çok şikayet okudum internette çeşitli forumlarda sanırım alienware alacağım kısmet olursa

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı