15.000 TL Mining sistem önerisi

ati100

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Mining için sistem önerisi arıyorum. Toplam bütçem 15.000TL biraz daha zorlayabilirim, sadece ekran kartı da olabilir geri kalanını sonra alabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz fikirleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Mining için yatırım yapmanın akılsızca olduğunu.

2X GTX1080 ile mis gibi yatırım olur. Ayda 1000 TL'den fazla geliri olur. İleride bırakmak mı istedin? Satarsın kartları piyasa fiyatından (ufak kar veya zararına), miningten kalan cebine kalır.

Siz mining yapanların akılsızca davrandıklarını düşünmeye devam edin, biz kazanalım. Uzaktan trene mön mön bakarsınız sadece.

Son düzenleme:
15.000 TL'yi dolara çevirip Altcoinler'de işlem yaparsanız daha iyi paralar kazanabilirsiniz. Ytd.

-Peki büyük bir düzeltme geldiğinde BTC 1 düşerken, altlar 2 düşüyor.
Daha önce defalarca gördük. Bu adamın 15000 TL'si hiç olacak. Zarar edecek. Belki haftalarca, aylarca parası borsada kalacak. Panikleyecek, zararına satışlar yapacak. Belki intihar edecek. Olmayan şey değil.

-Mining yapan adam ne olacak? Evet, geliri düşecek belki. Belki yarı yarıya, ama her halükarda kazanmaya devam edecek. Her türlü elektrik parasından ziyade cebine kar kalacak.

Son düzenleme:
2X GTX1080 ile mis gibi yatırım olur. Ayda 1000 TL'den fazla geliri olur. İleride bırakmak mı istedin? Satarsın kartları piyasa fiyatından (ufak kar veya zararına), miningten kalan cebine kalır.

Siz mining yapanların akılsızca davrandıklarını düşünmeye devam edin, biz kazanalım. Uzaktan trene mön mön bakarsınız sadece.
8000 liraya 2 tane 1070 aldım, 12.000’e 1 tane 6900 xt aldım. 20.000 liraya çok güzel bir rig kurdum dediğinize katılıyorum.

Geri
Yukarı