15.000 TL oyun ve film için telefon tavsiyesi

Bütçe
12000-13000

rdrenthusiast

Centipat
Daha fazla  
12-13 bin TL arası telefon alacağım. Çok oyun oynarım, cok film izlerim. Pek fotoğraf cekmem. Android veya iOS fark etmez. Maksimum bütçem 15 bin TL.(Poco F3 fiyatına göre nasıldır?)

Son düzenleme:
Bu kadar bütçen varsa F3 alınmaz. 11T serisi de fiyatını hak etmiyor.

Iphone tarafında da 11 modeli var ancak ekran olarak kötü. 12 Mini ise boyut olarak küçük. Film izlemek için iyi modeller değil, ancak performans ve kamera olarak çok iyiler.

S22 modeli bu isteklerini karşılar ancak bununda bataryası iyi değil.

Aynı şekilde daha ucuz olan S21 var bu da batarya olarak iyi değil. S21 Plus modeli buna göre batarya olarak daha iyi olsa da fiyat olarak mantıksız.

Bu kadar bütçen varsa F3 alınmaz. 11t serisi de fiyatını hak etmiyor.

iPhone tarafında da 11 modeli var ancak ekran olarak kötü. 12 mini ise boyut olarak küçük. Film izlemek için iyi modeller değil, ancak performans ve kamera olarak çok iyiler.

S22 modeli bu isteklerini karşılar ancak bununda bataryası iyi değil.

Aynı şekilde daha ucuz olan S21 var bu da batarya olarak iyi değil. S21 Plus modeli buna göre batarya olarak daha iyi olsa da fiyat olarak mantıksız.

iPhone 11'in ekranı neden kötü almayı düşünüyorum da?

@221B Bakerstreet IPS ekran çünkü. Çözünürlük seviyesi ve parlaklık seviyesi fiyatına göre kötü. Orta seviye AMOLED panel kullanan Android modelleri bile ekran olarak daha iyi. 11 modelinin en büyük eksisi ekran. Daha önce AMOLED ekran kullanmayan biri için çok önemli değil.

@221B Bakerstreet IPS ekran çünkü. Orta seviye AMOLED panel kullanan Android modelleri bile ekran olarak daha iyi. 11 modelinin en büyük eksisi ekran. Daha önce AMOLED ekran kullanmayan biri için çok önemli değil.
Almayı düşünüyorum şuanlık. Alınır mı? AMOLED ekran kullanmadım daha önce

Geri
Yukarı