15.000 TL PC toplama

Emin misiniz

Centipat
Daha fazla  
PC'de monitör dahil veya laptop da önerebilirsiniz. Ekran kartının RTX olmasını istiyorum Minecraft'ta Ray Tracing kaldırmasını da 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için masaüstü veya dizüstü fark etmez oyun (minecraft,forza 5,gta vb ) ve film izlemek için kullanmayı düşünüyorum. PC daha iyi olur derseniz monitörle beraber olacak.

Son düzenleme:
Benim için masaüstü veya dizüstü fark etmez oyun (minecraft,forza 5,gta vb ) ve film izlemek için kullanmayı düşünüyorum. PC daha iyi olur derseniz monitörle beraber olacak.
Kanka ne kadar seyahat ediyorsun? Yada klavye mouse kulaklık dahil mi? Ekran çözünürlüğü mü ön planda hz mi?

Kanka ne kadar seyahat ediyorsun? Ya da klavye mouse kulaklık dahil mi? Ekran çözünürlüğü mü ön planda Hz mi?

Kanka o kadar seyahat etmem. Klavye mouse dahil değil ve ekran çözünürlüğü benim için daha önemli ama Hz de en az 120 olsa iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bro RTX arıyorsan anca RTX 3050 alırsın. 3060 kartlı sistemler nadir de olsa o fiyata bulunuyor ama 3050'den RTX performansı beklemek biraz saçma. 3060'lı sistemleri 500 veya 1000 TL daha katarak alabilirsin. Katamayacaksan RX 6600 al RTX yok ama 3060 gücünde bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı