15.000 TL'ye 2 adet laptop önerisi

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Merhabalar kuzenimle yazılım mühendisliği okuyacağız. Kuzenim bana güveniyor laptopu seçmemi istedi ama güncel sistemlere dair bilgim yok. 2 tane bu fiyat aralığında bizi uçurabilecek Gaming laptop istiyoruz. Kuzenimin derdi gösterişli olsun ışıklı vs. Benim ise beni uçursun yeter.
Önerilerinize açığım bugün sipariş vermemiz gerekiyor.

Son düzenleme:
Galiba ben yanlış anlatmış olabilirim. İkimizin elinde de 15 bin TL var yani toplam 30 bin TL. Sanırım toplam 15k varmış gibi vurguladım benim hatam.

Merhabalar kuzenimle yazılım mühendisliği okuyacağız. Kuzenim bana güveniyor laptopu seçmemi istedi ama güncel sistemlere dair bilgim yok. 2 tane bu fiyat aralığında bizi uçurabilecek Gaming laptop istiyoruz. Kuzenimin derdi gösterişli olsun ışıklı vs. Benim ise beni uçursun yeter.
Hocam 2x15k mı 15k/2 mi ?

Galiba ben yanlış anlatmış olabilirim. İkimizin elinde de 15 bin TL var yani toplam 30 bin TL. Sanırım toplam 15k varmış gibi vurguladım benim hatam.

Hocam o zaman Lenovo Legion 5'in R5 5600h ile 3060 bulunan modellerine bakın.
Merhabalar kuzenimle yazılım mühendisliği okuyacağız. Kuzenim bana güveniyor laptopu seçmemi istedi ama güncel sistemlere dair bilgim yok. 2 tane bu fiyat aralığında bizi uçurabilecek Gaming laptop istiyoruz. Kuzenimin derdi gösterişli olsun ışıklı vs. benim ise beni uçursun yeter.

Alabileceğiniz en iyisi:
Lenovo Legion 5 AMD Ryzen 5 5600h 16 GB 512 GB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 82JU00EBTX.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2ju00ebtx-p-HBCV00000LIXYU?magaza=Hepsiburada

Gayet iyi bilgisayar içinde en yüksek güçte 3060 ekran kartı var Max-P yani 130W. RAM ve SSD de yeterli. İşlemcisi de yeterli olur. Önerim budur size alıp rahat rahat kullanırsınız.

Tamamdır dediklerinize bakacağım. RTX 3050'den bayağı soğuttular beni giriş seviyesi diyerek bende iyi bir şey bakıyorum. İnceleyeceğim tek tek videolarını teşekkürler. Daha öneren varsa beklerim.

Geri
Yukarı