15.000 TL'ye kadar laptop önerisi

GAnJi69

Centipat
Merhaba arkadaşa bir laptop bakacağız.

Maksimumum bütçemiz 15.000TL. Çok fazla oyun oynanmayacak. Daha çok LoL, CS gibi oyunlar oynanacak. Ara belki birkaç tane hikayeli oyunlar oynanır. Şöyle bir tane bulduk acaba iyi midir?

Eğer bu kadarı gereksiz diyorsanız düşük bütçede de atabilirsiniz 11-9 k civarı. Herkese şimdiden teşekkürler. Bunun içinde şunu bulduk.

Not: Ürünlerin ramleri 8GB ise sonradan ram alınabilir.

Son düzenleme:
8 GB ürün alırken 500-700 TL arasında RAM fiyatını hesaba katın yükseltme kesinlikle lazım oluyor. 3050 Tİ olan ürünün yorumlarında sarj aletinin cihazı tam besleyemediğini oyun oynarken sarjının azaldığını söylemişler.

i5 işlemcili olanı önermem tövbe ettim 15 gündür, beklediğiniz performansı hiç bir şekilde vermiyor.

videoda ki arkadaş ile aynı bilgisayara sahibiz, adamın bilgisayar akıyor fakat bende bayağı problem mevcut.

Tearing, yırtılma aşırı derece de fazla önüne bir türlü geçemedim yüklemediğim windows sürümü kalmadı ama hala dert.
Bu videolara bakmak yanıltıcı oluyor. Aynı hataya ben de alırken düşmüştüm. Bu videolar gerçek değerleri yansıtmıyor. Videodaki değerleri almayı beklemeyin bence.

Bu videolara bakmak yanıltıcı oluyor. Aynı hataya ben de alırken düşmüştüm. Bu videolar gerçek değerleri yansıtmıyor. Videodaki değerleri almayı beklemeyin bence.
Dediğiniz gibi olabilir fakat yine de performans açısından memnun değilim. Valorant isimli oyunda 140 üstü fps alacağımızı belirtmişler, ram yükseltmesi de yaptım 16GB şuan da fakat vsync kapalı olduğunda 145 160 aniden 120 110ları görüyor fps hem de aşırı derece yırtılma mevcut. Yırtılmaların önüne geçmek için vsync açıyorum fakat bu sefer de fps düşüşleri bayağı oluyor 80 90 lara kadar düşüyor haliyle kasıyor oyun.

Teşekkürler herkese.
Bu modeli aldık. Adaptör sorunu için servise gidince 170W adaptör veriyorlarmış. O yüzden bu ürün alındı. Sağ olun, sağlacakla kalın.
Servise bu kadar güvenmeseydiniz keşke. Ben aynı sorundan 3 kere yollamama rağmen sorunu çözememişlerdi. Pek iyi bir servis sayılmaz çok fazla şikayet eden insan var.

Geri
Yukarı