15.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
15000

Nate River

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam,

Siz önermeden önce söyleyeyim, MediaMarkt'ta satılan Lenovo Ideapad 3 stokta varmış gibi görünmesine rağmen stokta yok. Gün içinde birkaç defa almaya çalıştım lakin sepete eklenmiyor, eklense de satın alma ekranına gelindiğinde stokta olmadığı yazıyor.

1656441204974.png

Bu durumda bana 15.000 TL'ye kadar laptop önerisinde bulunursanız sevinirim.

Bu modelde adaptör sorunu var mı acaba?

Evet hocam bir arkadaş servisi arayip çözmüştu @lexoqe servisden adaptör değişimi yapanlarda vardi.

Acer Nitro 5 AN515-45 NH.QBAEY.002 Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sorunsuz cihaz olarak bu var, ama Lenovo'yla arasinda 10W TDP değeri ve Ti farkı var.

Yukarıda önerilen Acer'ı neden beğenmedin peki. Bir de Acer bilgisayarlarda ram eklenmesinin garanti dışı bıraktığını okudum. O yüzden diğer Acer'ı almak daha mantıklı olmaz mı sence?

Yukarıda önerilen Acer'ı neden beğenmedin peki. Bir de Acer bilgisayarlarda RAM eklenmesinin garanti dışı bıraktığını okudum. O yüzden diğer Acer'ı almak daha mantıklı olmaz mı sence?

Evet serviste taktirmaniz lazım beğenmemekten değil yeri geldimi öneriyorum tabii ki de ama dediğim gibi Lenovo'yla arasinda yazdığım farklar var. Daha sorunsuz ve kafam rahat olsun derseniz alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı