15.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
15000
10W TDP ne kadar FPS fark ettiriyor ki? Ayrıca 11400H 5600H'dan daha iyi bir işlemci.

Az da olsa bir farki var ekstra olarak attığınız model tek kanal 16 GB RAM, RAM eklemek için 1K masraf çıkarması lazim.

16 GB RAM yeterli bence Ultra takıntısı yoksa :D İlerleyen zamanlarda 32 GB'a yükseltir :D

16 GB tabii ki de yeterli ama tek kanal RAM yeterli değil :D çift kanalla tek kanal arasindaki RAM farkini biliyor musunuz acaba?

16 GB tabii ki de yeterli ama tek kanal RAM yeterli değil :D çift kanalla tek kanal arasindaki RAM farkini biliyor musunuz acaba?
Biliyorum dostum, yine ultra takıntısı yoksa pek sıkıntı olmaz bence. Ama senin attığın da değerlendirilebilir. İşlemci tarafında benim önerdiğim, Dual channel şansı olarak senin attığın önplanda. Kafası karışmasın da arkadaşın daha fazla :D

Biliyorum dostum, yine Ultra takıntısı yoksa pek sıkıntı olmaz bence. Ama senin attığın da değerlendirilebilir. İşlemci tarafında benim önerdiğim, Dual channel şansı olarak senin attığın önplanda. Kafası karışmasın da arkadaşın daha fazla :D

Sorunsuz model istiyorsa Nitro'ya bakması lazım zaten, ama butceyı 15k olarak belırttıgı için butcesını zorliyabilir RAM işiyle vs ugrasmak.

Dostlar selam,

Siz önermeden önce söyleyeyim, MediaMarkt'ta satılan Lenovo Ideapad 3 stokta varmış gibi görünmesine rağmen stokta yok. Gün içinde birkaç defa almaya çalıştım lakin sepete eklenmiyor, eklense de satın alma ekranına gelindiğinde stokta olmadığı yazıyor.

Eki Görüntüle 1434745

Bu durumda bana 15.000 TL'ye kadar laptop önerisinde bulunursanız sevinirim.
Eğer 799 TL bütçenizi çok aşmayacaksa benim önerim: Abra A5 V17.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Geri
Yukarı