15.000 TL'ye kadar laptop tavsiyesi

kantum

Femtopat
Daha fazla  
SolidWorks gibi mühendislik programlarının yanı sıra arada bir CS:GO oynatacak pil ömrü uzun ve çok ses çıkarmayan bir tavsiyeniz var mı?(bütçe 15k aşağısı olsun)

Son düzenleyen: Moderatör:
SolidWorks gibi mühendislik programlarının yanı sıra arada bir CS:GO oynatacak pil ömrü uzun ve çok ses çıkarmayan bir tavsiyeniz var mı?(bütçe 15k aşağısı olsun)
SolidWorks'u arada sırada kullanan biri olarak işlemci ve ekran kartı Vram'inin önemini vurgulamak isterim.

Eğer ısınma sorunu yoksa bu bütçedeki en iyi bilgisayarlardan biri (İşlemci,RAM ve SSD saolsun.)Ekran kartının 1650 olduğuna bakmayın,GDDR6 Vram'e sahip. (Isınma sorunu var mı yok mu tam bilmiyorum.)

Ancak ekran yenileme hızı 60Hz,eğer CS:GO'yu eğlenmek için oynuyorsanız sorun olmaz.

SolidWorks'u arada sırada kullanan biri olarak işlemci ve ekran kartı VRAM'inin önemini vurgulamak isterim.

Eğer ısınma sorunu yoksa bu bütçedeki en iyi bilgisayarlardan biri (işlemci, RAM ve SSD sağ olsun.)Ekran kartının 1650 olduğuna bakmayın, GDDR6 VRAM'e sahip. (Isınma sorunu var mı yok mu tam bilmiyorum.)

Ancak ekran yenileme hızı 60Hz, eğer CS:GO'yu eğlenmek için oynuyorsanız sorun olmaz.

Teşekkürler siz ne kullanıyorsunuz?

monster hakkında iyi yorumlar duymuyorum pek.Isınma sorunu var mı?
2 ayda 5k artmış yoksa çok iyi . Markası güvenilir mi ve bunu siz de kullanıyor musnuz

Geri
Yukarı