15.000TL elektrikli scooter önerisi

Kilonuz var mı acaba? Ona göre cihazlar önerilebilir.

Bu iki cihazi önerebilirim. Onvo 012 hız olarak ve yokuş performansı olarak N65'den daha iyi fakat Onvo'nun teknik servisi berbat sorun çıkarsa kendiniz uğraşmanız gerekebilir ya da servise çok dil dökersiniz. N65'in hızı ve yokuş performansı 012'ye oranla daha düşük fakat malzeme kalitesi daha iyi. Yokuşlu yollardan gidiyor iseniz 012 önerirdim açıkcası. Kilonuz yüksek ise 90+ tek motorlu cihazlar yokuşlarda gitmeyecektir onun için bütçeyi arttırmanız gerekebilir düzgün bir kullanım arıyorsanız.

Son düzenleme:
Kilonuz var mı acaba? Ona göre cihazlar önerilebilir.

Bu iki cihazi önerebilirim. Onvo 012 hız olarak ve yokuş performansı olarak N65'ten daha iyi fakat Onvo'nun teknik servisi berbat sorun çıkarsa kendiniz uğraşmanız gerekebilir ya da servise çok dil dökersiniz. N65'in hızı ve yokuş performansı 012'ye oranla daha düşük fakat malzeme kalitesi daha iyi. Yokuşlu yollardan gidiyor iseniz 012 önerirdim açıkçası. Kilonuz yüksek ise 90+ tek motorlu cihazlar yokuşlarda gitmeyecektir onun için bütçeyi arttırmanız gerekebilir düzgün bir kullanım arıyorsanız.

Teşekkür ederim zaten Onvo 012'yi araştırıyordum elektrikle aram iyidir bu yüzden ufak tefek sorunları kendim çözerim diye düşünüyorum Navee N65'i tercih etmem şahsen amortisörü yok galiba

Teşekkür ederim zaten Onvo 012'yi araştırıyordum elektrikle aram iyidir bu yüzden ufak tefek sorunları kendim çözerim diye düşünüyorum navee N65'i tercih etmem şahsen amortisörü yok galiba.

Tercih eden kişiler genellikle malzeme kalitesi ve Onvo'nun teknik servisinin kötülüğünden dolayı tercih ediyor fakat servis şehirden şehre değişir bence. Onvo 012X-Plus kullanıyorum aktif olarak servise bir kere götürdüm o da ilk aldığımda sorunlu gelmişti hızlıca hallettiler sami miydi oradaki kişiler de. 012 iyi bir tercih olacaktır.

Tercih eden kişiler genellikle malzeme kalitesi ve Onvo'nun teknik servisinin kötülüğünden dolayı tercih ediyor fakat servis şehirden şehre değişir bence. Onvo 012X-Plus kullanıyorum aktif olarak servise bir kere götürdüm o da ilk aldığımda sorunlu gelmişti hızlıca hallettiler sami miydi oradaki kişiler de. 012 iyi bir tercih olacaktır.

Onvo 012 ile X-Plus'ın arasındaki fark ne o fiyat farkını hak ediyor mu hızlanma hız arasında ciddi bir fark var mı?

Onvo 012 ile X-Plus'ın arasındaki fark ne o fiyat farkını hak ediyor mu hızlanma hız arasında ciddi bir fark var mı?

Aradaki fark çift motor ve ekstra 800 watt. Hızı 50km/s olarak yazıyor ve o hızları da görebiliyor cihaz fakat kendim açıkçası o hızlara çıkmaya cüret edemedim şu anlık. Çift motor olduğu için hem ön ve arka teker dönüyor bu sayede çıkamayacağınız yokuş kalmıyor. Amorsitörleri de daha iyi.

Son düzenleme:
Aradaki fark çift motor ve ekstra 800 watt. Hızı 50km/s olarak yazıyor ve o hızları da görebiliyor cihaz fakat kendim açıkçası o hızlara çıkmaya cüret edemedim şu anlık. Çift motor olduğu için hem ön ve arka teker dönüyor bu sayede çıkamayacağınız yokuş kalmıyor. Amorsitörleri de daha iyi.

Evet anladım peki çift motor mod olarak değil mi yani istersek sadece arka motorda kullanabiliyoruz bir de çift motora geçince pil daha hızlı bitiyor galiba çift motor ile tek motorun arasında 5-6 km/hlik fark var ve daha hızlı hızlanıyor aradaki 5000TL'ye değer mi açıkçası bilemedim

Evet anladım peki çift motor mod olarak değil mi yani istersek sadece arka motorda kullanabiliyoruz bir de çift motora geçince pil daha hızlı bitiyor galiba çift motor ile tek motorun arasında 5-6 km/hlik fark var ve daha hızlı hızlanıyor aradaki 5000TL'ye değer mi açıkçası bilemedim.

Eğer dik yolların bol olduğu, kilonuzun da fazla olduğunu baz alırsak değer. Eco/Turbo ve Single/Dual olarak ayarlar var. Eco modda çift motor ile 20-25Km'den fazla gidebilirsiniz diye düşünüyorum. Çift motora geçtiğiniz zaman ön tekerdeki motor aktif oluyor bu da bayırları bayağı hızlı cıkmanıza yarıyor abartmıyorum hiçbir şekilde yorulmuyor alet. 30 derece eğimli bayırı 25km/s hızla çıktığımı hatırlıyorum. Eco modu kullandığım için hız 25km de sabit o yüzden o kadar az hızda geçtim bu arada Turbo açsaydım daha da çok olurdu. Turbo açtığınız zaman ve Dual motora geçtiğiniz zaman bütün yollardan gidebiliyorsunuz.

Eğer dik yolların bol olduğu, kilonuzun da fazla olduğunu baz alırsak değer. Eco/Turbo ve Single/Dual olarak ayarlar var. Eco modda çift motor ile 20-25Km'den fazla gidebilirsiniz diye düşünüyorum. Çift motora geçtiğiniz zaman ön tekerdeki motor aktif oluyor bu da bayırları bayağı hızlı cıkmanıza yarıyor abartmıyorum hiçbir şekilde yorulmuyor alet. 30 derece eğimli bayırı 25km/s hızla çıktığımı hatırlıyorum. Eco modu kullandığım için hız 25km de sabit o yüzden o kadar az hızda geçtim bu arada Turbo açsaydım daha da çok olurdu. Turbo açtığınız zaman ve Dual motora geçtiğiniz zaman bütün yollardan gidebiliyorsunuz.

Galiba X-Plus alacağım teşekkür ederim benim sormak istediğim Turbo modda ve Single yani sadece arka tekerdede kullanabiliyoruz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı