15.000TL laptop önerisi

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
Laptop arama serüvenime devam ediyorum. Aralık'tan beri laptop bakıyorum, yavaş yavaş tercih zamanı yaklaşıyor. 2-3 hafta daha Legion bekleme durumundayım hala. Bir umut bekliyorum.

Aradığım şeyler:
-17" ekran ancak güzel bir fırsatsa 15" olabilir.
-RTX30 serisi önceliğim, çok artısı olmadığı takdirde RTX20 serisi tercih etmeyeceğim.
-MUX şart.
Düşündüğüm tek bir model var, T7 V22.1. Alternatif arıyorum onun için.
T7 V20.3 düşünmüyorum, kasa kalitesi iyi değil.
MSI GF kasalarını da düşünmüyorum, bu bütçede mantıklı değil.
Tracer modellerini de düşünmüyorum.

Laptop arama serüvenime devam ediyorum. Aralık'tan beri laptop bakıyorum, yavaş yavaş tercih zamanı yaklaşıyor. 2-3 hafta daha Legion bekleme durumundayım hala. Bir umut bekliyorum.

Aradığım şeyler:
-RTX30 serisi önceliğim, çok artısı olmadığı takdirde RTX20 serisi tercih etmeyeceğim.
-MUX şart.
Düşündüğüm tek bir model var, T7 v22.1. alternatif arıyorum onun için.
T7 v20.3 düşünmüyorum, kasa kalitesi iyi değil.
MSI gf kasalarını da düşünmüyorum, bu bütçede mantıklı değil.

Ketçap mayonez, evet evet. Hardalı da unutmayalım.

@Dark Lord of the Sith
spaydi.jpeg
Az kalsın böyle olacaktı, sonradan farkettim 😀

20xx serisinden Mux bulunanlar hangisiydi hocam? Şöyle bir bakınayım Newegg ve Amazon'a.

Aradığım şeyler:
-MUX şart.
Düşündüğüm tek bir model var, T7 V22.1. Alternatif arıyorum onun için.
T7 V20.3 düşünmüyorum, kasa kalitesi iyi değil.
MSI GF kasalarını da düşünmüyorum, bu bütçede mantıklı değil.
Bulursanız bana da haber verin şu anki piyasada.

Legion serisini beklemeye devam edin hocam. V22.1'in panel sorunu varken riske girmeye değmez.
Panel sorunu benim için pek bir sorun teşkil etmez aslında, elden almayı düşünüyorum zaten. Orada gider W10 yükleyip test edebilirim.
Biraz çok şey istiyorsun sanki bu piyasada?
Aslında çok bir şey istemiyorum, hepsi normal şeyler. 17" bir tercih meselesi ancak 15" tercih edebileceğimi söyledim. MUX'suz laptop bir bütçenin üstündeyken alınmamalı, tavsiye ederken hep böyle tavsiye verdim. RTX30 serisi istemem çok abes değil bence, Bütçe çok yüksek olmasa bile yüksek bir bütçe. RTX20 serisi tercih edebileceğimi söylemiştim artıdan.
@Dark Lord of the Sith
Az kalsın böyle olacaktı, sonradan farkettim 😀

20xx serisinden Mux bulunanlar hangisiydi hocam? Şöyle bir bakınayım Newegg ve Amazon'a.
Legion 5'te vardı, Omen EK kasalarda vardı sanırsam. Pek hatırlamıyorum artık RTX20 serisini.
Bulursanız bana da haber verin şu anki piyasada.
T7 V22.1, her isteği karşılıyor. Alternatif aradığımı yazdım.

Aslında çok bir şey istemiyorum, hepsi normal şeyler. 17" bir tercih meselesi ancak 15" tercih edebileceğimi söyledim. MUX'suz laptop bir bütçenin üstündeyken alınmamalı, tavsiye ederken hep böyle tavsiye verdim. RTX30 serisi istemem çok abes değil bence, Bütçe çok yüksek olmasa bile yüksek bir bütçe. RTX20 serisi tercih edebileceğimi söylemiştim artıdan.
Hepsini birleştirince laptop kalmıyor ortada. MSI, ASUS RTX 3000 modelleri zaten 15 üstünde değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı